Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη πρωί Κυριακής στη Άννα την Ταυλανδεζα,πανέμορφη νεαρή κοπέλα,ωραίο στήθος,ωραίο πίσω σύστημα, γλυκύτατο πρόσωπο.
Τα καλά δυστυχώς σταματάνε εδώ, προκαταρκτικα μηδέν,σκούφο σε πεσμένο πουτσο,αεροπιπα ίσα ίσα τον ακουμπάγε στα χείλη της,πήγα να κάνω προσπάθεια να σπάσω λίγο το πάγο αλλά αυτή ανένδοτη.Λεω κάτσε μπας και το σώσω στο Σέξ,βγάζει το σωληνάριο με τη κρέμα και βάζει το μισό μπουκάλι,για συμπλήρωμα βάζει και σάλιο στο μουνι της να γουστάρει ακόμα περισσότερο,μπαίνω μέσα αίσθηση μηδέν,την διώχνω με συνοπτικές διαδικασίες,το σπέρμα μου δεν το χαραμίζω για τέτοια τσολιά.
Γενικά δεν γράφω κριτικές αλλά εδώ είναι επιτακτικό μπας και σωθεί κανένας χριστιανός.
Η παραπάνω είναι η δικιά μου εμπειρία,σίγουρα κάποιοι περνάνε καλύτερα με τη συγκεκριμένη,η εμπειρία σίγουρα είναι υποκειμενικη, υποκειμενική δεν είναι η διάθεση να εξυπηρετήσει τον πελάτη.
Βαθμολογία 2/10

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
4.740
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 BisexualWannabe, giorgiodelafuentes2, FAT BASTARD και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2023
Οταν σε ξεγελαει η εμφανιση...κριμα γιατι εμφανισιακα λεει...αλλα τι να την κανεις..?
review reaction 1 Johnstef
27 Σεπτεμβρίου, 2023
@Hase όσο πιο όμορφη είναι η κοπέλα, τόσο περισσότερο τσούζει το φόλιασμα.
review reaction 1 BisexualWannabe
28 Σεπτεμβρίου, 2023
Καλο ειναι να γραφουμε..γιατι ετσι μας βοηθαει να διαλεγουμε καλες περιπτωσεις να αποφευγουμε φολες και να μη ξοδευομαστε κι ασκοπα...χανεις χρονο-χρημα-διαθεση, ειδικα το τελευταιο...περναμε που περναμε κι απ αυτο το ακυρο μερος ...αν βγει και η ολη φαση ακυρη...τσουζει...
review reaction 1 Johnstef
13 Μαρτίου, 2024
Καλα δεν ειναι απολυτο αυτο..εχω περασει με ομορφες κοπελες που ειναι δοτικοτατες..αν και γενικα παρατηρειται αυτο..οι ωραιες να πονταρουν κυριως στην εμφανιση τους..και να μη το προσπαθουν..ετσι αυτες χανουν.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4