Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα διαβάσει κριτικές για την Άννα αλλά δεν είχε τύχει να περάσω από τον οίκο ούτε που την είχα δει βασικά. Οπότε σήμερα που ενημερώθηκα ότι δουλεύει πήγα στοχευμένα για να περάσω. Μπήκα στο σαλόνι και η Άννα ήταν στο δωμάτιο. Από την ώρα που μπήκα ήταν στο δωμάτιο καθαρά 10 λεπτά συν κάποια λεπτά ακόμα πριν μπω στον οίκο. Καλό σημάδι γιατί δείχνει ότι δεν βιάζεται. Βγήκε και ήρθε στο σαλόνι, φορούσε μαύρα εσώρουχα σχετικά αδύνατη με μαύρα μαλλιά έως τους ώμους. Τίποτα ιδιαίτερο εμφανισιακά για τα γούστα μου. Ήταν και εντελώς αγέλαστη στο σαλόνι και στην αρχή σκέφτηκα να φύγω, αλλά μετά λέω ας κάνω μια δοκιμή αφού οι κριτικές που είχα διαβάσει ήταν καλές. Πληρώνω και περνάω δωμάτιο. Η υπηρεσία μου είπε ότι υπήρχε πετσέτα εάν ήθελα ντουζ αλλά εγώ της είπα ότι είχα κάνει και ήμουν κομπλέ. Με ρώτησε σε πόση ώρα ήθελα να έρθει η κοπέλα και της είπα σε 3-4 λεπτά. Εντωμεταξύ πριν στο σαλόνι όταν βγήκε από το δωμάτιο την άκουσα να πλενεται. Δεν ξέρω εάν το κάνει πάντα γιατί δεν είναι και πάντα δυνατόν αλλά είναι καλό να πλενεται κάποιες φορές. Γδύθηκα και την περίμενα ξαπλωμένος. Ήρθε στο δωμάτιο και κατευθείαν άρχισε την κουβεντούλα και γενικά ήταν χαμογελαστή και ευχάριστη. Καμία σχέση με την εντύπωση που δίνει στο σαλόνι. Γδύθηκε και ήρθε πάνω μου. Της χουφτωσα τις βυζάρες και της είπα να τα φέρει να τα γλειψω. Μου τα έφερε στο στόμα, τα ρούφηξα και μου σηκώθηκε κατευθείαν. Μόλις σταμάτησα το γλείψιμο και ενώ μου είχε σηκωθεί τον έβαλε ανάμεσα στις βυζάρες της και μου έκανε μια ωραιότατη ισπανική. Στην συνέχεια κατέβηκε χαμηλά και ξεκίνησε να ρουφάει και να γλείφει μπάλες από μόνη της. Εμένα ήδη μου είχε γίνει πύραυλος. Σταματάει να ρουφάει μπάλες, σκίζει το προφυλακτικό και μου το περνάει με το στόμα. Ξεκινάει ένα ωραίο τσιμπούκι πολύ καβλωτικό και χωρίς να βιάζεται . Τον ρουφαγε και ταυτόχρονα με τα δάχτυλα της κάπως χτυπούσε και χάϊδευε τον κορμό. Το τσιμπούκι της ήταν ωραίο και με εναλλαγές. Εγλειφε, ρουφαγε, τον χτυπούσε στα χείλη της, εγλειφε μπάλες. Μερακλίδικο τσιμπούκι που νομίζω ότι δεν θα αφήσει κανέναν ασυγκίνητο κι ας μην είναι ελεύθερο. Την σταματάω και της λέω να με καβαλήσει για να μπορώ να γλείφω τις βυζάρες της. Τον οδήγησε στην μουνάρα της και τον έβαλε όλον μέσα ενώ εγώ της έγλειφα τους βυζους. Χτυπήθηκε αρκετά σε αυτήν την στάση ενώ της χουφτωνα και τα κωλομέρια εναλλάξ με τους βυζους. Της ζήτησα να στηθεί στα τέσσερα για πισωκολητό. Στήθηκε ωραία και της τον έχωσα στην μουνάρα. Τον έφαγε όλον με ευχαρίστηση ενώ τεντωσε τα χέρια και κρατούσε κόντρα στο προσκέφαλο. Εγώ της ζουλαγα τα κωλομέρια και της τον εχωνα, στην αρχή σιγά σιγά αλλά μετά άρχισα να ανεβάζω ταχύτητα ώσπου στο τέλος την έχυσα. Έμεινε εκεί χωρίς να τραβηχτεί κι εγώ ενώ τον είχα μέσα της και στράγγιζα άρχισα να της κάνω μασάζ στην πλάτη και στους ώμους. Φάνηκε να της αρέσει γιατί χαλάρωσε και παρέμεινε έτσι για κάνα δίλεπτο. Μετά τραβήχτηκα και σηκώθηκε κι αυτή, λέγοντας μου ότι είναι ωραίο το μασάζ μετά το σεξ. Χαιρετηθήκαμε πήρε τα εσώρουχά της στο χέρι και έφυγε. Πέρασα πολύ καλά και θα την πρότεινα γιατί σου δίνει ακριβώς αυτό που χρειάζεσαι χωρίς βιασύνες. Στο δωμάτιο πρέπει να κάθησα 12-13 λεπτά χωρίς καμία ενόχληση από την υπηρεσία. Στο μέλλον θα την επισκεφθώ για μια επαναληπτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 23, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 σακης47, Dsar263, Quaresma 2.0 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού