Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 82 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ενώ έψαχνα κάτι σε πετιτ και ήταν όλες ψηλές στους γύρους οίκους, (μόνο η υπηρεσία ήταν πολύ καλή στο διπλανό στα σκαλακια επάνω, πετιτ με χαμόγελο αλλά υπηρεσία δυστυχώς) έτσι μπήκα στον οίκο με την άσπρη πόρτα που ήταν η ποιο κοντή από της άλλες και η υπηρεσία μου ανακοίνωσε ότι είναι η Βίβιαν από Ουκρανία, ωραίο σώμα, στήθος 2 5 αλλά πολύ καλό και πλήρωσα το μπλε παράβολο και μπήκα...
Στα 3 λεπτά μπήκε το κορίτσι και αφού έπεσαν η συστάσεις της ζήτησα πιπα με καποτα γιατί είχα προβλήματα στο παρελθόν, στα του αγώνα δεν το λες κάτι ιδιαίτερο αλλά αφού μου έκανε μια μέτρια πιπα είδα ότι δεν φόραγε κιλοτάκι και την άφησα με το κοντό φορεματάκι της έβγαλα τα βιζακια έξω από το φορεματάκι και της είπα να ανέβει από πάνω και παιδιά η τύπισσα ενώ έβαλε τζελ στην καποτα με τα δύο χέρια και είπα ότι θα φύγω αχυστος τελικά έπεσα έξω, πολύ στενό μουνακι τόσο πολύ που ενώ στην στάση αυτή δεν χυνω ποτέ έδινε μόνη της ρυθμό και εγώ κράταγα τα κολομαγουλα και την καρφωνα βαθιά μέσα και μετά από κάνα πεντάλεπτο εχυσα εκείνη δεν είχε σταματήσει και ακόμα ανεβοκατεβαινε μέχρι που την σταματήσω εγω και της είπα στοπ, εχυσα...
Πρέπει να είναι καινούργιο το κορίτσι γιατί μιλάει λίγα ελληνικα αλλά θα το ξανά τιμήσω σίγουρα...
Και η υπηρεσία ήταν πολύ ευγενική και δεν ενόχλησε καθόλου ενώ σίγουρα κάθισα πάνω από δέκα λεπτά στο δωμάτιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βίβιαν
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Stallone
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
327
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος , ThE και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού