Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
"Κορίνα η Αλβανόγατα" βγαλμένο από το "Κορίνα η αγριόγατα" μια σειρά στο σταρ χρόνια πίσω μεταγλωτισμένη με ηθοποιούς βγαλμένους από το νησί της Αφροδίτης και μένα ώς 15χρονο να τον παίζω αβέρτα! Στα της κριτικής τώρα: Μετάξι ώρα 12 το μεσημέρι, τα κορίτσια στη θέση τους και επειδή βαριόμουν τα deja vu είδα την Κορίνα και σκάλωσα κάπως...Το γιατί...Η Κορίνα πρόκεται για μια ομολογουμένως γεματούλα Αλβανή με γλυκό πρόσωπο που έχει όμως σκούρα επιδερμίδα, θα μπορούσε να ταν "Λατίνα" ή από κει κάπου! Αυτό που πραγματικά μ έφτιαξε ήταν το πλατινέ βαμμένο/εξτένσιον μια μείξη μελαχροινό με ξανθό μαλλί της, μου βγαζε κάτι τόσο το πουτανέ/καβλωτικό, που θελα να την σκίσω επί τόπου στο σαλόνι! Το παζλ συμπλήρωναν οι βυζάρες της, μαύρο σέξυ εσώρουχο και ΠΟΛΥ χαμογελαστή! 2η φορά που μπήκα μαζί της...Καλά προκαταρκτικά με φιλάκια στο στήθος, εγώ να την χουφτώνω και να γλύφω και γω βυζί, καλή ισπανική και μια λυσσαλέα πίπα που κόντεψε να με τελειώσει! Πέρασμα προφυλακτικού και γαμήσι ιεραποστολικά και στα 4! Αντέχει πολύ γαμήσι, το ξέρει καλά το παραμύθι σε κόβει τι θες, καλές ματιές, λάγνες, σα να την έχεις ψωνίσει από κανα μπαρ, εμένα άρχισε από μόνη της τα: γάμα με είμαι πουτάνα σου, έτσι να με σκίζεις και άλλα τέτοια! Έκανα κόπο να κρατηθώ αλλά μ είχε ανάψει και κρίμα γιατί δεν κρατήθηκα όσο ήθελα! Πολύ καλή μέσα στο δωμάτιο, το δωμάτιο για μένα πολύ καλό! H τσατσά ούτε που ενόχλησε! Άνεση χρόνου, καλό σεξ, καλούτσικο σόσιαλ! Για Μετάξι για μένα είναι πολύ καλή επιλογή! Να στε καλά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.074
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , ThE, Yatoputso και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2023
Απο την περιγραφη μου θυμιζει μια αλλη Αλβανη που δουλευε εκει Περδικας 1 νυχτερινη βαρδια ονομα Ντενισα, που την ειχα παρει καπου αρχες Απριλιου, η οποια ομως δεν μιλουσε καλα ελληνικα... μηπως ηταν η ιδια....μιλουσε καλα ελληνικα?
16 Σεπτεμβρίου, 2023
ναι μιλάει ΑΨΟΓΑ Ελληνικά
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2