Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη στον οίκο που φέρνει ωραίες κοπέλες αν έκαναν και όλες ελεύθερο στοματικό τουλάχιστον νομίζω η ουρά θα ήταν μέχρι την Ιουλιανού … στον οίκο ήταν η καρλα η οποία έχει ωραίο πρόσωπο δυάρι βυζι και κολάρα και κάνει απλό πρόγραμμα , αλλά επέλεξα το σίγουρο την μύρα . Πέρασμα στο δωμάτιο και μετά από 15 λεπτά ήρθε η κοπέλα , ελληνικά τα τυπικά και μιλάει αγγλικά , η συννενόηση ήταν οκ . Αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα στα όρθια και σιγά την έβαλα στο κρεβάτι , εκεί της έγλυφα την ωραία ρόγα που έχει φιλια σε όλο το σώμα και πολλά γλωσσόφιλα η κοπέλα σαν να γούσταρε , άρχισα ένα γλειφωμουνι και αυτή αναστέναζε αυτό συνεχιζόταν επι 6.7 λεπτά γούσταρα να την γλείψω τόσο πολύ και φαινόταν να της άρεσε , η σειρά ήταν δικιά της στην πίπα βάζει χέρι και λίγο δόντι αλλά όχι σε φάση να σε γδάρει πάλι καλά χαχαχα θεωρώ με τον χρόνο θα μαθει … βάζω καπότα και την γαμαω ιεραποστολικά κανα 5 λεπτό τ τέλος ήρθε στα 4 βλέποντας την κολάρα της , είναι το κορίτσι π πάει λύκειο με το κολάν και θες να της σκίσεις τον κολο … χαιρετηθήκαμε με ένα ακόμη γλωσσόφιλο , η κοπέλα αξίζει με χίλια !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2023
Όνομα κοπέλας
Myra
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1.214
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 6 astraxan8, AntifitCondom, giorgiodelafuentes2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2023
Εμένα πάλι η Μύρα μου θυμίζει τη γκόμενα της διπλανής πόρτας που γνώρισες στην ουρά του ταμείου στα Zara της Μόσχας και ανταλλάξατε αριθμούς για να βρεθείτε το ίδιο βράδυ και να ξεσκιστείτε!
01 Οκτωβρίου, 2023
Κομοδίνο από τα λίγα, ίσως ήσουν από τους τυχερούς και εσύ επίσης.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2