Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανεβαίνω στο όροφο και εμφανίζεται η Τζέσικα, καστανοξανθη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά και βυζάρες μεγάλες. Αυτό που μου άρεσε ήταν ότι φορούσε μία ολόσωμη διχτυωτή φόρμα με ένα μεγάλο άνοιγμα στον κώλο. Μου αρέσει να φοράνε κάτι τέτοια καβλωτικά φορμακια και να μην τα βγάζουν την ώρα του σεξ οπότε δεν χρειάστηκε να το σκεφτώ δεύτερη φορά. Πλήρωσα και πέρασα δωμάτιο,στο βάθος του διαδρόμου αριστερά. Το δωμάτιο ευρύχωρο και καθαρό, είχε και έναν καθρέφτη στα δεξιά, αλλά ήταν εκεί που τελείωνε το κρεβάτι και δεν μπορούσες να δεις. Μάλλον όταν τοποθετηθηκε, το προσκέφαλα ήταν απέναντι από εκεί που είναι τώρα και έβλεπες τον καθρέφτη. Μετά μαλλον άλλαξαν το κρεβάτι και το έβαλαν στην θέση που είναι τώρα. Ξάπλωσα και περίμενα τουλάχιστον 20-25 λεπτά μέχρι να έρθει στο δωμάτιο. Όταν μπήκε ελευθέρωσε μόνο τις βυζάρες της καί την υπόλοιπη φόρμα την φορούσε. Ήρθε πλάϊ μου κάθετα προς εμένα και με ρώτησε εάν θέλω ελεύθερο στοματικό. Όταν της είπα ναι πήγε κατευθείαν και ρούφηξε τις μπάλες ενώ με κοιτούσε με πονηρό βλέμμα και αμέσως μετά πήρε την πούτσα μου στο στόμα. Άρχισε να την ρουφάει και να τρέχουν σάλια από το στόμα της ενώ κάθε τόσο την έβγαζε, την έφτυνε και μετά την ρουφούσε ξανά. Μου είπε να κάνουμε σεξ αλλά της ζήτησα να συνεχίσει ακόμα. Συνέχισε για ελάχιστα ακόμα και μετά σταμάτησε μου φόρεσε προφυλακτικό και με ρώτησε σε ποια στάση θέλω να το κάνουμε. Η πίπα της ήταν πολύ καλή , με έφτιαξε στο φουλ αλλά βάση του γούστου μου ήταν πολύ μικρής διάρκειας. Ενιωσα σαν το παιδάκι που του βάζεις μπροστά του ένα μπωλ παγωτό και το αφήνεις να φάει μόνο 2-3 κουταλιες και μετά του παίρνεις το μπωλ αφήνοντάς το να του τρέχουν τα σάλια. Προτιμώ περισσότερο τσιμπούκι και λιγότερο σεξ οταν βρίσκω καλή τσιμπουκλού γιατί οι συγκεκριμένες τείνουν να γίνουν είδος προς εξαφάνιση και όταν τις πετύχω θέλω να το απολαύσω. Τέλος πάντων της λέω να με καβαλήσει για να βλέπω τις βυζάρες της να χοροπηδάνε. Πάτησε με τις πατούσες στο στρώμα και ξεκίνησε να ανεβοκατεβαινει πάνω στο καβλί μου , κάνοντας βαθιά καθίσματα ενώ ακουγόταν το πλατς πλουτς από την επαφή μας. Στην συνέχεια στηρίχτηκε στις γάμπες της και εγυρε το κορμί της προς το μέρος μου ενώ με το αριστερό της χέρι στηριζόταν στο τοίχο. Εγώ στην αρχή της χουφτωσα τα βυζιά αλλά μετά τα άφησα και χουφτωσα τα κωλομέρια της ανεβοκατεβαζοντάς πάνω στο καβλί μου και ρίχνοντας της απαλά χαστουκάκια . Κατάλαβα ότι αρχισε να κουράζεται και της είπα να στηθεί στα τέσσερα. Έκανε ένα τέλειο στήσιμο σπάζοντας την μεσουλα της ενώ είχε τουρλώσει το κωλαράκι της. Το άνοιγμα που είχε στο κορμάκι ήταν ακριβώς στο μουνάκι της. Σαν να σου λέει σημάδεψε ακριβώς εδώ και κάρφωσε. Δεν έχασα την ευκαιρία, έπιασα το καβλί και το οδήγησα στην τρυπουλα της ενώ ταυτόχρονα την είχα πιάσει από τα κωλομέρια και της τον εχωνα δυνατά. Αν και είχε βάλει αρκετό τζελ πριν μπει στο δωμάτιο καθόλου δεν με πτόησε στο να την χύσω αρκετά γρήγορα, αφού το όλο σκηνικό και μερικά ψιλοβογγητά της με είχαν φτιάξει αρκετά . Συνοψίζοντας πέρασα πολύ καλά με την Τζέσικα και αν το τσιμπούκι της ειχε μεγαλύτερη διάρκεια θα ήταν τέλεια. Εννοείται ότι την προτείνω και πιστεύω ότι δεν υπάρχει περίπτωση να περάσεις μαζί της και να μην σε ικανοποιήσει. Προσωπικά την επόμενη φορά θα απαιτήσω υπερηχητικό ρουφηγμα αφού έχει ικανότητες για κάτι τέτοιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 13, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.419
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 FAT BASTARD, sas1977, Ημεδαπος και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού