Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Φορτωμένος απο πολλές μέρες αποχής και επιστρέφοντας απο δουλειά στο κέντρο ειπα να περάσω απο τα παλιά στέκια μήπως υπάρχει κάτι καλό.
Τον συγκεκριμένο χώρο τον προτιμούσα πάντα λόγω της καθαριότητας και της στουντιακης οπτικής που έχει οπότε πήγα κατευθείαν εκει.
Με υποδέχτηκε η συμπαθητική τσατσα και μου ανακοίνωσε την Καρολίνα η οποία οτι είχε μπει στο δωμάτιο.
Δεν την είχα στο μυαλό μου απο τα προηγούμενα χρόνια ποια μπορει να ειναι, όσο περίμενα μπήκα και εδω να δω καμία κριτική, η γενικότερη αποθέωση που εξαψε την περιέργεια κ όταν βγήκε για το σαλοναρισμα και την είδα πέρασα κατευθείαν μεσα.
Στα του αγώνα θα είμαι λακωνικός.
Τα τελευταία χρόνια το εχω γυρίσει στο εσκορτινγκ, Ε τέτοια πίπα λίγες μου έχουν κάνει. Έμεινα μαλακας με το βεντουζαρισμα το βάθος και την αίσθηση που έδινε η τυπισσα (και σκουφατος παρακαλώ), κ ενώ ειδα οτι το τέλος ερχόταν γρήγορα, προτίμησα να μην την γαμησω και έκατσα να την απολαύσω στο πόσο μαεστρικά με πιπωνε. Με γαμησε λιγο και με τα πολύ ωραία βυζια της και ξανά στο στόμα για τελείωμα στο λάστιχο ενώ τον είχε μέχρι το λαρύγγι.
Δεσμεύομαι να επιστρέψω για να δοκιμάσω και στα του κανονικού αγώνα πως θα ειναι αλλα είμαι σίγουρος πως θα κεντάει κ εκει.
Εύγε που υπάρχουν ακομα κοπέλες που ιδρώνουν την φανέλα και δεν κοροϊδεύουν. Αυτό ισχύει σε όλους τους κλάδους του αγοραίου έρωτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 13, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
269
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, johnko, n.smirni76 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2023
Λίγο πιο παλιά η Καρολίνα έκανε ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό (είχα δοκιμάσει και ήταν τέλεια)...
Τώρα το σταμάτησε, το ελεύθερο τελειωτικό τουλάχιστον...
Όπως το ίδιο έκανε και η Βίκυ από Φυλής 69Β, λίγο πιο δίπλα...
Αρκετές είχαν την ίδια πορεία...
Αφού δεν μείωσε την γενική απόδοση πάλι καλά...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1