Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 35 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ανεβαίνω στον όροφο και παρουσιάζεται η Στεφανία. Κανονικό ύψος μαύρα μαλλιά, μαύρα εσώρουχα με λίγα παραπανίσια κιλά, σκουρόχρωμη, γυφτοΡουμάνα. Ανακοινωνεται απλό πρόγραμμα, πληρώνω και περνάω δωμάτιο. Μετά από λίγο έρχεται στο δωμάτιο και έχω το κινητό στο χέρι και βάζω χρονόμετρο. Έχει καταντήσει αηδία αυτό στο Μεταξουργείο. Μου λέει τι κοιτάς εκεί; Τίποτα της απαντάω απλώς έβαλα χρονόμετρο γιατί όλες εδώ μας δουλεύουν. Έχω κι εγώ ρολόι μου λέει και μου το δείχνει αλλά ενημερώνει και η υπηρεσία. Περνάει προφυλακτικό και ξεκινάει πίπα ενώ έχει πάρει την κλασσική πλαγιαστή φολαστάση που ούτε να την χουφτώσεις μπορείς αλλά ούτε και να τον πάρει βαθιά. Όταν κατάφερα να έχω μια καλή στύση μου λέει για σεξ και την στήνω στα τέσσερα. Της τον έχωσα και κατεβαλα προσπάθεια να συγκεντρωθώ και να καταφέρω να χύσω. Το κατάφερα και την έχυσα στα 6 λεπτά ενώ η μαντάμ μας έκανε και χιούμορ λέγοντας, έμειναν 4 λεπτά θέλεις να κάτσω στο δωμάτιο; Αυτά τραβάμε κύριοι. Για τις υπηρεσίες που προσφέρουν 2-3 ευρώ έπρεπε να παίρνουν και πολλά είναι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2023
Όνομα κοπέλας
Στεφανία
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.261
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sepoliacpl, Nofucksgiven, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2023
Α καλα ναι αυτη η Στεφανια κανα μηνα πιο πριν την ειχα πετυχει βραδυ στην Ακουμηνατου....απο το σαλονι ειχε μια αλαζονεια και εδινε την εντυπωση οτι θελει να σου αρπαξει διαφορα εξτραδακια και να σε ξεπεταξει και τελικα δεν την δοκιμασα....το ιδιο και μεγαλου αλεξανδρου 21 που την ειδα πριν 3 μερες....ενω γενικα τρωγεται σαν κοπελα, στο σαλονι μου εβγαζε κατι το πολυ αρνητικο και ουτε τοτε την δοκιμασα....
review reaction 1 Ημεδαπος , Milfomaniac
10 Σεπτεμβρίου, 2023
@Dsar263 καλύτερα.
Γλίτωσες
review reaction 1 Dsar263
12 Σεπτεμβρίου, 2023
Ξέρει κανείς που μπορεί να την πετύχουμε πρωί;
Μου αρέσουν οι γυφτοβαλκάνιες.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3