Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 95 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά την φόλα της Ανναμπέλας στο Ι37 ήρθα εδώ γιατί πριν που πέρασα ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό οπότε σκέφτηκα ότι θα είναι ένα καλό ξεχαρμάνιασμα. Η Βερόνικα είναι ξανθιά μετρίου ύψους με ωραίο στητό στήθος και καλά πιασίματα. Εμφανίστηκε με ένα μαύρο κοντό φορεματάκι με το στήθος έξω. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο και μετά από λίγο ήρθε και το κορίτσι. Άρχισε να με χαϊδεύει στο στήθος και αμέσως μου χούφτωσε τις μπάλες. Μου έδωσε μερικά πεταχτά φιλιά στο στήθος και κατέβηκε γρήγορα χαμηλά και άρχισε να μου γλείφει τα μπαλάκια. Έκανε ωραίο γλείψιμο και αμέσως η πούτσα μου σηκώθηκε χωρίς ακόμα να την έχει γλείψει. Μετά από λίγο έφτασε και η σειρά της. Στην αρχή ξεκίνησε να την γλείφει κατά μήκος και αφού είχε σηκωθεί πλήρως την έβαλε στο στόμα της και άρχισε να την ρουφάει και να με κοιτάει στα μάτια. Συνέχισε να την ρουφάει ενώ σταματούσε που και που και την έγλειφε κατά μήκος ενώ ξαναπέρασε και από μπάλες. Την έβγαλα και την έτριψα στα χείλη της, δίνοντάς της και μερικά πουτσοσκάμπιλα ενώ αυτή τον εξαφάνισε πάλι στο στόμα της. Αφού με είχε καβλώσει τέρμα της είπα να μου βάλει προφυλακτικό για να κάνουμε σεξ. Μου είπε θες πισωκολλητό; Tης λέω έλα πρώτα από πάνω. Στηρίζεται με τις πατούσες στο στρώμα και έρχεται και κάθεται πάνω στην σηκωμένη μου ψωλή. Αρχίζει να κάνει βαθιά καθίσματα και η πούτσα μου να μπαίνει τέρμα μέσα αλλά σταμάτησε πολύ γρήγορα και ξεκαβαλίκεψε. Στήθηκε για πισωκολλητό και εγώ της τον ξαναέχωσα βαθιά μέσα της επιταχύνοντας συνεχώς. Έχει ωραία κωλάρα και δεν μπόρεσα να μην της ρίξω μερικά χαστουκάκια στα καπούλια της.Το τέλος ήρθε σχετικά γρήγορα μέσα στην μουνάρα της και με άφησε να στραγγίξω εντελώς χωρίς να τραβηχτεί. Όταν τραβήχτηκα πήρε ένα μωρομάντηλο και το τύλιξε γύρω στο προφυλακτικό για να το βγάλω. Σηκώθηκα και πήγα στον νιπτήρα να ξεπλυθώ ενώ αυτή σηκώθηκε , ντύθηκε, με χαιρέτησε και έφυγε. Η Βερόνικα είναι μια γυναίκα που είναι είναι ευχάριστη και θα γαμηθεί χωρίς ξινίλες και βιασύνες. Το στοματικό της χωρίς να είναι το σούπερ ουάου είναι ότι πρέπει για να σε προετοιμάσει για ένα καλό γαμήσι γι αυτό και θα την πρότεινα. Μετά θυμήθηκα ότι πρέπει να την έχω ξαναπάρει πριν 3-4 χρόνια,στο διπλανό στο ισόγειο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, amjik, info@123 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού