Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
16:50 πάω στην φυλής κατευθείαν από τη δουλειά για να δω (γαμησω) την Τζέσικα από φυλής 59 όροφος του Aftos eimai, γιατί... τέτοιος είμαι Καπέλο
Δυστυχώς, βλέπω κλειστό το μπουρδέλο Θυμός. Επειδή πήγα που πήγα λέω θα γαμησω κιόλας, να μην βαρεσω (και) σήμερα μαλακια για την αλλαγή Έτσι!.
Μπαίνω σε διάφορα και ο δρόμος με βγάζει στον εν λόγω οίκο. Η τσατσά μου λέει ότι έχει δύο κοπέλες την Κορίνα (μικρό πουτανακι, με μόνο καλό το και πεταχτό κωλαρακι) και την Μπιουτι. Ένας παππούς που ήταν μαζί μου στο μπουρδέλο με το που την άκουσε είπε ότι θα έρθει σε λίγο. Μάλλον πήγε να πάρει την πίεση και να κουμπώσει κάνα χαπι...
Ρε λες να είναι η γνωστή ; αναρωτιέμαι Χμμμ; Με το που βγαίνει η κοπέλα αρχίζει να σαλοναρει, κοντοστεκετε με κοιτάζει καλύτερα και λέει "Γεια σου τι κάνεις, πώς είσαι πάνε χρονιά!!! Και διάφορα άλλα". Μου έκανε εντύπωση γιατί είχα να την δω 3 χρόνια, όπως το ότι έχει βελτιώσει ΠΑΡΆ ΠΟΛΎ τα ελληνικά της.
Η Μπιουτι είναι μια ebony (μαύρη) bbw 30αρα;;; κοπέλα με 4+ βυζάρες, κωλαρα, μπουταρες, όλα σε άρα,αρχές, κουκουναριές Ναι!. Επίσης έχει μακριά ράστα. Από ομορφιά δεν σκιζει, όμως μπήκα επειδή είχε καλή διάθεση (πάντα ήταν ευγενική, τουλάχιστον μαζί μου) και πήγα γιατί ήξερα ότι δεν θα φάω φόλα.
Αφού ξεπεταξε έναν τύπο ήρθε σε μένα, η Κορίνα που είναι νεαρή και ομορφούλα βαρουσε μύγες.
Ε το που μπαίνει, μιλάμε λιγάκι και με παίρνει μια ...στοργική τρυφερή αγκαλιά και άρχισε τα χάδια.
-Έλα στον καθρέφτη μωρη καυλιάρα
- Χαχαχα θες παιχνίδια; Χαχαχα
-Ααα δεν κάνω
-Ασε μωρέ...
Την στήνω στο τοίχο, της χαστουκιζω την κωλαρα και τριβομαι πάνω της
-Δεν θες πίπα; Χμμμ;
-Θελω...
-Με ή χωρίς;
-Χωρις Καπέλο
Τα είδα όλα εκεί, κάνει πιπαρα, το πήρε σχεδόν όλο μέσα και το ρουφούσε σαν σκουπα Ναι!.Με έκανε τούρμπο στο λεπτό, της επιανα το κεφάλι μέχρι να πάει όσο μέσα γίνεται και αυτή αδιαμαρτύρητα μπουκονωταν. Ενώ ήθελα ισπανικά, είχα καρακαυλωσει και της είπα να βάλει καποτα.
Πρώτη στάση στο καθρέφτη όπου την ξεκινάω χαλαρά και η Μπιουτι να αναστεναζει και να παίζει την μούνα της. Αφού χόρτασα τον καθρέφτη την εφαλα να σταθεί στον νιπτήρα και να στηθεί καλά (σαν πουτανα) . Εκεί εδεινα πόνο, φώναζε πολύ και από το κοπανημα βγήκε η ψωλή. Την ξαναβάζω, αρχίζω το πιστονιασμα και εκείνη να φωνάζει ακόμα πιο πολύ και να χύνει. Συνέχιζα δίχως σταματημό, της πιάνω τα οποία τα είχε για να κρατιέται στον νιπτήρα και την ξεσκίζω. Κάποια στιγμή μου κάνει σήμα να σταματήσω.
-Τι έπαθες;
-Ποναω...
- Γιατί δεν το είπες νωρίτερα μωρό μου;
- Μου αρέσει χαχαχα
- Σου αρέσει εεε;
Την στήνω στα 4 στο κρεβάτι, στα δεξιά μας ήταν ο καθρέφτης και εκεί συνέχιζα το ξέσκισμα με την καριολα να σπάει τέλεια την μέση της.
Έπιανε κωλομερια, χαστουκιζα, έπιανα τις βυζάρες και εκείνη τα δεχόταν όλα... Πιάνω τα ράστα, τα περνάω 2-3 γύρους από το χέρι μου, ανεβάζω το δεξί πόδι στο κρεβάτι και πάω ακόμα πιο δυνατά Ασάλιωτα. "Ναιιιι, μου αρέσει πολύ", έλεγε και εγώ συνέχιζα μέχρι να χύσω. Στραγγιξα μέσα της και εκείνη λαχανιασμενη τον είχε ακόμα μέσα δίχως να κάνει κίνηση να τον βγάλει. Όταν βγήκα, γύρισε ανάσκελα και προσπαθούσε να συνέλθει.
-Εισαι καλά ;
-Ολα καλά baby
- Πάντως πώς με θυμάσαι μετά από τόσα χρόνια;
- Έχω καλή μνήμη... Σε θυμάμαι πριν 2-3 χρόνια που σε έβλεπα το βράδυ που ερχόσουν στο κάτω σπίτι όταν τελειωνες την δουλειά...
Μένω μαλακας γιατί είχα ξεχάσει και εγώ ο ίδιος τι έκανα τότε χαχαχα
-Και μου έκανες twerk....
- xaxaxa, τότε έκανα
- Μπράβο μνήμη δεν το περίμενα.
-Να ξέρεις με αυτούς που είναι καλοί τους θυμάμαι, όσοι δεν είναι στα αρχιδια μου χΑχαχαχα
-Επισης μιλάς πολύ καλύτερα ελληνικά, πήγα να σου μιλήσω από συνήθεια στα αγγλικά αλλά είδα ότι δεν χρειάζεται πια χαχαχα
- Ευχαριστώ πολύ.
- Όλα αυτά τα χρόνια δουλεύεις εδώ και στο κάτω;
- Όχι, είχα σταματήσει 1-1.5 χρόνο. Έκανα κανονική δουλειά, όμως γύρισα αφού μπορώ ακόμα...
- Εσύ ξέρεις...
Ξανά τρυφερή αγκαλιά, δεν παιξανε φιλιά, ούτε τα επιδίωξα και έφυγε για τι σαλόνι, μάλλον για τον παππού. Money Mouth
Έκατσα με το μπλα μπλα πάνω από 10 λεπτά χωρίς την τσατσά να ακούγεται.
Προσωπικά θα ξαναπήγαινα, όμως πρώτα πρέπει να δω την Τζέσικα...
Η μπιουτι είναι όπως την άφησα. Μπορεί να έχει χάσει λίγα κιλά, όμως είναι ακόμα στην κατηγορία bbw, ευγενικός χαρακτήρας και αν είσαι καλός θα σου φερθεί αναλόγως.
Δωμάτιο απλά μέτριο.
Καλή συνέχεια παιδιά


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπιούτι
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Quaresma 2.0
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
4.172
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 kwstas_sexy, NewGuy69, Ημεδαπος και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2023
Κανε και κανενα μπανιο ρε βρωμιαρη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1