Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στη 2η βάρδια , έχοντας διαβάσει όσο ήμουν στο εξωτερικό για νέα κοπέλα όταν γύρισα κατέβηκα για να την πετύχω , δούλευαν δυο κοπέλες η Μαρία η το ξανθό μιλφογκίλφ που ήταν κλεισμένη σε πρόγραμμα μίας ώρας και η Ήρα που βρισκόταν δωμάτιο , οπότε περίμενα να δώ , μετά απο μερικά λεπτά εμφανίστηκε μια ξανθιά κοπέλα παχουλή με κοντό μαλλί με ένα κοτσιδάκι και σχεδόν 4άρια βυζιά , πρόκειται για την Ειρήνη που είχα πετύχει σε βόλτα μου στις 26/08 στη 1η βάρδια.
Είπα να τη δοκιμάσω οπότε πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρήστικα και τη περίμενα , ήρθε μετά από λίγα λεπτά , σε ερώτηση μου δήλωσε Ελληνίδα...
Προκαταρκτικά τίποτα , αρχικά κοιτούσε τον πούτσο μου και στη συνέχεια άρχιζε να τον ψιλοπαίζει...με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό στη πίπα , απάντησα όχι , συνέχισε να παίζει τον πούτσο μου μέχρι να έρθει σε στύση , της είπα από τον μου τον παίζει με το χέρι να μου τον παίξει με τις βυζάρες της , αρχίδια από τις χειρότερες ισπανικές που μου έχουν κάνει , άχρηστη , κρίμα το δυνατό σου σημείο να είναι οι βυζάρες σου και να μη ξέρεις να τις χρησιμοποιείς .
Πίπα κακή , ρηχή και γενικά αερόπιπα , πέρασμα προφυλακτικού , της είπα να ανέβει απο πάνω , το έκανε αλλά δεν είχε συμμετοχή και όχι μόνο δεν είχε αλλά είχε πιάσει τις βυζάρες της με τα χέρια της έτσι ούτε να τις χουφτώσω μπορούσα αλλά ούτε να τις βλέπω να πάλλονται πέρα δώθε...δεύτερη και τελευταία στάση στα τέσσερα , κακό στήσιμο άβολο γαμήσι , της είπα να χύσω στο στόμα της , δεν είπε όχι αλλά είπε ότι θα προτιμούσε στα βυζιά , δεν είχα όρεξη για κουβέντες οπότε έχυσα στις βυζάρες της που δε σε αφήνει να τις απολαύσεις ούτε ξέρει να τις χρησιμοποιεί ...
Στο δωμάτιο έκατσα 11 λεπτά με προσπάθεια απο μένα μέχρι να χύσω , πολύ κακή συνεδρία .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ήρα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.076
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, Νεαρχος Κουκης, Dsar263 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2023
Άρα δούλευε ως Ειρήνη πριν μια εβδομάδα. Αλλάζουν κάποιες όνομα. Τέλος πάντων. Έχω καιρό να κάνω περιήγηση και όσες φορές κοιτάω στα κλεφτά το νήμα, διαπιστώνω κλάψα. Αν και όποιος ψάξει καλά, θα βρει αξιόπιστες επιλογές. Αν όχι σούπερ, τουλάχιστον υποφερτές. Δεν θα αναφέρω ονόματα διότι δεν συμφωνούν όλοι. ***Αλήθεια, η Άντζελα του Φυλής 74 δεξιά, έχει φύγει;

-Με την αναφορά στον οίκο, θυμήθηκα ένα πρόσφατο φρικιαστικό έγκλημα: ακριβώς απέναντι στο ισόγειο Φυλής και Μαγνησίας εσφαγιάσθη η Κουβανή τρανς. Τότε οι εσκουζαν τα λοάκτια, οι metooδες και οι δικαιωματιστριεςς εναντίον του λευκού ανδρα και της πατριαρχίας. Μολις απεκαλύφθη ότι ο φονεύς ηταν Μπαγκλαντεσιανός (πελάτης) μουσουλμάνος, μούγκα στη στρούγκα τα λοάκτια. Σκοτίστηκαν για την Κουβανή, αφού ως θύμα δεν εξυπηρετούσε πλέον το παραμυθι τους.
review reaction 1 review reaction 2 Dsar263, giorgiodelafuentes2, n.smirni76
04 Σεπτεμβρίου, 2023
Η μικρούλα Άντζελα σύμφωνα με την υπηρεσία θα λείπει ένα μήνα
review reaction 1 Borgia21
04 Σεπτεμβρίου, 2023
επίσης φίλε borgia21 θα συμφωνήσω με τι μιρλα....πιστεύω όλοι αυτοί δε κατεβαίνουν ούτε περνούν καν, προσωπικά πάντα κάτι θα βρω αλλά όντως θέλει ψάξιμο, θυμάμαι και πολλές περιπτώσεις που κάποιες κοπέλες τις βγάζουν φόλες που στη πραγματικότητα δεν ισχύει, σίγουρα συμφωνώ ότι υπάρχουν επιλογές, εγώ έχω κάποια στανταρακια αλλά ο σκοπός μου είναι να δοκιμάζω συνέχεια ότι καινούργιο μου κάνει κλικ συγκεκριμένη στιγμή, είτε είναι μικρή, μεγάλη, χοντρή, λεπτή, κανονική, είτε κάνει απλό πρόγραμμα είτε έξτρα
review reaction 1 Borgia21
04 Σεπτεμβρίου, 2023
Χρειάζεται αυτοψία και μετά συγκατάθεση βάσει ενστίκτου, για ΄όσους περάσουν στα ενδότερα, αν δεν έχουν εμπιστοσύνη κάπου.Καφές Αυτό αφορά και τα ακριβότερα επίπεδα του αγοραίου έρωτα. Κρίμα

Για την Άντζελα ας κρατήσουμε μικρό καλάθι για την ώρα. Ίσως να μην ξανάρθει. Μήπως θυμάσαι τι σχέδιο ήταν τα τατού στο δεξι μπούτι και την κλείδα; Νομίζω είχε γαλανά μάτια και ξεκίνησε τέλη του 2022 στο 74. Γλώσσα

ΥΓ Όταν διαβάζω το όνομα Ήρα, αμέσως θυμάμαι την ψηλή νταρντάνα στο Κολωνού 30. Νομίζω είναι ακόμη εκεί, αν και δεν υπάρχει άλλη με το ίδιο όνομα κάτω. Έξυπνο το να την βαπτίσουν με αρχαιοελληνικο όνομα απο τη μυθολογία.Κουλ
review reaction 1 n.smirni76
04 Σεπτεμβρίου, 2023
Η Ήρα ναι δουλεύει ακόμα Κολωνού, στο 32β στα 15 ευρώ
review reaction 1 Borgia21
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5