Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στη 1η βάρδια , ανέβηκα τις σκάλες και η τσατσα μου είπε ότι δουλεύει η Τζέσικα η "ελληνίδα" ,
πράγματι εμφανίστηκε στο σαλόνι η γνωστή Τζέσικα η "θεσσαλονικιά" που πριν δούλεψε Διδύμου 18 ισόγειο για λίγο και πιο πριν Φωκαίας 25α , πρόκειται για μια ξανθοκάστανη κατσαρομάλλα κοπέλα , με λεπτό κορμί και 3.5 άρες χυτές βυζάρες , έχει και μικρά τατού στους πήχες των χεριών της , έσκασε στο σαλόνι με το κλασικό πράσινο λαχανί φορεματάκι που έχει καθιερώσει στις εδώ παρουσίες της , στο Φωκαίας φορούσε ένα άσπρο , είναι 27 χρονών , μεγαλωμένη στη Θεσσαλονίκη όπου ήρθε 4 χρονών από την Αλβανία όπου γεννήθηκε , εκεί δούλεψε σε διάφορα στούντιο όπως και στην Αθήνα καθώς και σαν cg.
Βλέποντας την δεν μπορείς παρά μηχανικά να βγάλεις το 20άρικο και να περάσεις , πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστικα και την περίμενα , είχε ένα δωμάτιο πριν έρθει σε μένα .
Μετά από κάνα τέταρτο ακούσα τα τακούνια της στο διάδρομο , πρώτα πήγε στη τουαλέτα και μετά ήρθε σε μένα , τα ελληνικά φυσικά τα μιλάει άψογα μιας και πήγε σχολείο εδώ .
Τη πλησίασα και άρχιζα να ασχολούμαι με τις βυζάρες της που στο μεταξύ τις είχε πετάξει έξω απο το φορεματάκι της , φιλιά στο λαιμό και κάποια πεταχτά στα χείλη ενώ αυτή έπαιζε το πούτσο μου.
Μεταφερθήκαμε στο κρεβάτι όπου μου είπε να ξαπλώσω , με ρώτησε αν θα χρησιμοποιήσει προφυλακτικό , ξεκίνησε πίπα , στην αρχή αργή βάζοντας αργά αργά τον πούτσο μου βαθιά στο στόμα της , συνέχεια σε ποιο γρήγορους ρυθμούς , της ζήτησα να γυρίσει να την γλύψω κάτι που έκανε πρόθυμα , απόλαυσα τη μουνάρα της καθώς και τα μουνόχειλα της , της είπα να ξαναπάρει πίπα , ήρθε στο πλάι μου , κοιτώντας με έπιασε τον πούτσο μου και άρχισε να τον φτύνει , τώρα η πίπα της έγινε ακόμα πιο γρήγορη και βαθιά με πολλά σάλια όπως μου αρέσει , με δικιά μου προτροπή έγλυψε και αρχίδια , σταμάτησε τη πίπα , άφησε να κυλήσουν αργά σάλια στο μπ΄ούστο της και το ίδιο έκανε απο ψήλα στον πούτσο μου , ξεκίνησε ισπανική και μάλιστα καλή , ξέρει να χρησιμοποιεί τις βυζάρες της .
Πέρασμα προφυλακτικού , με ρώτησε πώς θέλω της είπα να με καβαλήσει , το έκανε και μάλιστα με πολύ καλή συμμετοχή ανεβοκατεβαίνοντας στον πούτσο μου αρχικά ενώ στην συνέχεια έγειρε πρός το πρόσωπο μου προσφέροντας μου τις βυζάρες της για γλύψιμο ενώ εγώ τη γαμούσα τραβόντας την απο τα κωλομάγουλα , δεύτερη στάση στα τέσσερα όπου στήνεται πολύ καλά , εδώ παρατήρησα ότι η κωλοτρυπίδα της είναι δουλεμένη , καταλάθος εξεπίτηδες αντί να της τον χώσω στο μούνι της τον έσπρωξα στην κωλοτρυπίδα , τον έβαλα σχεδόν όλο , πολύ ψύχραιμα και χωρίς καμιά διαμαρτυρία απλά τον έβγάλε και τον έχωσε στη μουνάρα της , αντέχει και σε πιο δυνατούς ρυθμούς ενώ δεν αντέδρασε ούτε όταν της τράβαγα τα μαλλιά που στο μεταξύ τα είχε κάνει αλογοουρα , τρίτη και τελευταία στάση με αυτή ανάσκελα , ωραίο άνοιγμα και των έτρωγε βαθιά , της είπα να χύσω τις βυζάρες της , βγήκα αφαίρεσα το προφυλακτικό και αφού πρώτα της γάμισα τις βυζάρες έχυσα σε αυτές κάνοντας την χάλια όπως είπε...
Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 14-15 λεπτά αλλά η τσατσα τη φώναξε περίπου στο 10λέπτο, θέλω να πώ ότι τη βρήκα σαφώς βελτιωμένη απο τη φορά που την είχα πάρει Φωκαίας σε ολα , απο τη πίπα της τα στησίματα της μέχρι την ισπανική της αλλά κυρίως τη διάθεση της .

ΥΓ1 το 3 στη τσατσα γιατί τη φώναξε στο δεκ΄άλεπτο και δεν υπήρχε ούτε άλλος πελάτης να περιμένει σε δωμάτιο ούτε συναγωνιστής στο σαλόνι.
ΥΓ2 σήμερα την πήρα ξανά ήταν πάλι πολύ καλή με μόνη μαύρη κηλίδα ότι δε με άφησε να τελειώσω στις βυζάρες της ,οπότε έχυσα μετά απο δυνατό πισωκολλητό στη μουνάρα της με καπότα φυσικά .
ΥΓ3 η ίδια τσατσα σήμερα δεν ενόχλησε καθόλου παρόλο που σήμερα θα μπορούσε να έχει λόγω μίας και η Τζέσικα είχε συνεχόμενα δωμάτια , έτσι έκατσα 18 λεπτά , το 3 βέβαια δε το γλύτωσε γιατί η κριτική είναι για τη συνεδρία της προηγούμενης εβδομάδας .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.792
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 FAT BASTARD, sas1977, Ημεδαπος και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού