Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Διάβασα καλά λόγια για την εν λόγω μιλφάρα και λέω πρέπει να την δοκιμάσω. Μπαίνω στον οίκο και αυτοπαρουσιάζεται φορώντας ένα ροζ φορεματάκι και έχοντας τις μεγάλες της βυζάρες έξω. Μου λέει ότι κάνει φουλ πρόγραμμα και πολύ καλή πίπα. Της απαντάω ότι 2-3 πού μου το έχουν ξαναπεί ήταν κάτω του μετρίου και ελπίζω να είναι αλήθεια και μου λέει πέρνα και θα το δεις. Με οδηγεί στο δωμάτιο στο βάθος αριστερά και πριν μπω την ρωτάω το όνομά της για να βεβαιωθώ ότι είναι αυτή και αφού μου είπε Σόνια πλήρωσα και πέρασα. Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο με σιδερένιο κρεβάτι και καθρέφτη στο κεφαλάρι και είχε τον κλιματισμό στο φουλ. Γδύθηκα και ξάπλωσα στα καθαρά σεντόνια και περίμενα. Η Σόνια ήρθε μετά από λίγο, μπήκε στο δωμάτιο εντελώς γυμνή κάτι που δεν μου αρέσει. Ήρθε πάνω μου φιλωντας με στο στήθος και σιγά σιγά κατέβηκε προς τα κάτω τρίβωντας τις βυζάρες της στην πούτσα μου μέχρι να σηκωθεί, ενώ εγώ την χουφτωνα ελαφρά λέγοντάς της ότι έχει ωραίες βυζάρες. Με ρώτησε αν θέλω ελεύθερο στοματικό και αφού της είπα ναι τον καθάρισε με μωρομάντηλο και ξεκίνησε να ρουφάει και να γλείφει μπάλες. Έκανε ωραίο γλείψιμο και μετά τον πήρε στο στόμα αργά αργά. Τον ρούφηξε αρκετά καλά και έκανε και ένα κολπάκι με την γλώσσα της. Ενώ είχε μέσα το κεφαλάκι ένιωθες μια δόνηση στην πούτσα σου. Η πίπα της δεν είχε πολλές εναλλαγές. Έκανε βαθιά πίπα χωρίς χέρι , συνέχιζε κουνώντας κυκλικά το κεφάλι της και έκανε και το κολπάκι με την δόνηση. Δεν μπορώ να πω ότι ήταν κάτι το εξαιρετικό που θα θυμάμαι και θα θέλω να ξαναπάω για το νιώσω πάλι αλλά ούτε και άσχημη ή άγαρμπη. Ήταν από τις πιπες που θα τους καβλωσει όλους ώστε να ακολουθήσει ένα καλό γαμήσι. Προσπάθησα να την σταματήσω πιάνοντας την πούτσα μου ώστε να την χτυπήσω και να την τριψω στα χειλάκια της αλλά αυτή σταμάτησε νομίζοντας ότι δεν θέλω άλλο και έπιασε το προφυλακτικό και μου το φόρεσε. Αυτό μου άφησε λίγο την αίσθηση εντελώς τυποποιημένου προγράμματος χωρίς να σου αφήνει περιθώριο να κάνεις κάτι εσύ ή να την καθοδηγήσεις. Δεν της είπα τίποτα και την άφησα να με καβαλήσει ώστε να βλέπω και τις βυζάρες της να κουνιούνται και δίνοντας τους μερικά πεταχτά φιλιά. Της είχα πιάσει τα κωλομέρια και τα ανεβοκατεβαζα πάνω στο καβλί μου δίνοντάς της ρυθμό. Της έδωσα ένα πολύ ελαφρύ σκαμπιλάκι στα κωλομέρια και μου είπε ευγενικά να μην το κάνω και ότι ο κώλος της ήταν για χάδια μόνο. Της ζήτησα να αλλάξουμε στάση και την έστησα για πισωκολλητό. Την τον έχωσα στην μουνάρα και ξεκίνησα να την γαμάω σε σχετικά γρήγορο ρυθμό ενώ την είχα γραπώσει από τα κωλομέρια της. Σκέφτηκα ότι αφού κάνει και πρωκτικό δεν θα ήταν άσχημο να δοκιμάσω και την πίσω πόρτα αν και δεν τρελαίνομαι γι αυτό. Της το είπα και αμέσως τραβήχτηκε, έπιασε την πούτσα μου και την οδήγησε στην κωλοτρυπίδα της όπου μπήκε με σχετική άνεση και χωρίς να ζοριστεί ιδιαίτερα. Στην αρχή πήγα σιγά σιγά ενώ αυτή είχε τραβηχτεί προς τα πίσω προς το μέρος μου, πιθανόν για να μικρύνει την απόσταση μας και να μην μπαίνω πολύ δυνατά . Έκανα κι εγώ πίσω ρίχνοντας όλο το βάρος μου στους μηρούς μου και επειδή αυτό είναι κουραστικό, επιταχυνα με σκοπό να τελειώσω γρήγορα, ενώ την έπιανα μια από την μέση της και μια από τα κωλομέρια της. Πράγματι δεν άργησε να έρθει το τέλος μέσα στην κωλοτρυπίδα της. Δεν βιάστηκε καθόλου να τραβηχτεί και έμεινε εκεί μέχρι να στραγγίξω εντελώς και να τραβηχτώ πρώτος. Μου έδωσε ένα μωρομάντηλο να σκουπιστώ και αυτή σηκώθηκε με χαιρέτησε και έφυγε. Συνοψίζοντας η Σόνια είναι μια ωραία μιλφάρα με ωραίο κορμί και βυζάρες που δεν θα σε αφήσει άχυστο γι αυτό και θα την πρότεινα για μια δοκιμή. Προσωπικά όμως δεν θα επιδίωκα να ξαναπάω γιατί με ψιλοχαλασε το ότι ήρθε γυμνή στο δωμάτιο, ότι δεν της άρεσαν τα κωλοσκάμπιλα και ότι η πίπα της μου έδωσε την αίσθηση μηχανικού προγράμματος ενώ μπορώ να πω ότι ήταν αρκετά ικανοποιητική και καβλωτική. Αυτά είναι προσωπικά γούστα και προσδοκίες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.305
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 koutavoulias, The Keeper, Νεαρχος Κουκης και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2023
Μόνο πρωί δουλεύει η σονια;
04 Σεπτεμβρίου, 2023
Δεν είμαι σίγουρος. Έτσι νομίζω
04 Σεπτεμβρίου, 2023
τοσα χρονια και οι υπηρεσιες της απο το κακο στο χειροτερο πανε
06 Σεπτεμβρίου, 2023
Iσπανικο αφηνει;
06 Σεπτεμβρίου, 2023
@VREP δεν δοκίμασα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5