Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
ΜΊΑ ΣΟΒΑΡΉ, ΕΥΓΕΝΙΚΉ, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΠΟΡΝΗ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΊ ΝΑ ΣΕ ΚΆΝΕΙ ΝΑ ΧΥΣΕΙΣ.

Κάτι μέρες πριν κατέβαινα την ιασωνος, την είχα πάρει από την αρχή στην μια πάντα, στα ζυγά. Αν μπορεί να γίνει μια σχετική αξιολόγηση στα μπουρδελα του Μεταξιού στην ιασωνος έχει μερικά που ξεχωριζουν, είναι ποιο ευρύχωρα, ποιο καθαρά, έχουν και τν που παίζει τσοντουλα για προθέρμανση. Μπαίνω στον ανωτέρω οίκο, έχει 5-6 πελάτες που περιμένουν την κοπέλα να βγει από δωμάτιο. Σε λίγο βγαίνει, μια ωραία ξανθιά, ξεβρακωτη, κάνει μια στροφή, μας χαιρετάει λέει ευγενικά χρόνια πολλά για τις ημέρες και μπαίνει σε δωμάτιο. Η τσα2 αφού μας εύχεται και αυτή, την ονομάζει λολα και υπόσχεται ότι θα περάσουμε καλά. Οι περισσότεροι έφυγαν έμεινα εγώ και ένας συναθλητης, δεδομένου ότι σηκώθηκα πρώτος με οδήγησε στο άδειο, εκει έκοψα το κόκκινο εισητηριο και περίμενα. Ξεβρακωθηκα, κρέμασα τα ρούχα και ξάπλωσα, στην τν έπαιζε μια τσόντα, ένας με μια τεράστια ψωλη γάμουσε μια από τον κωλο. Αρχησα να τον παίζω, κάθε φορά που βλέπω μεγάλους πουτσους στις τσόντες να μπαίνουν στις σουφρες διακατεχωμαι από δύο συναισθήματα αφενός καυλώνω και αφετέρου αισθάνομαι και λίγο μειονεκτικά που ο δικός μου είναι μικρότερος. Είχαν περάσει περίπου δέκα λεπτά όταν μπήκε μέσα η λολα, πράγματι ήταν όμορφη γυναίκα περίπου 27 χρόνων,έμοιαζε με δασκαλιτσα, με βυζια 2αρια και ρογες πεταχτες, η κυρία στα είκοσι θα περπαταγε και θα έτρεμαν τα πεζοδρόμια."βλέπω φτιάχτηκες μου λέει σε άψογα Ελληνικά," Ναι σιγά σιγά με την τσοντουλα μόνο που αυτός τον έχει μεγάλο και ζηλευω"της απαντώ," Οι ποιο μικροί πολλές φορες δουλεύουν Καλητερα"μου αντιγυριζει," οκ άμα θην καποταέλω το πιστευω"της λέω και διακρίνω ένα αδιορατο χαμόγελο. Ξαπλώνει, βάζει το προφυλαακτικο στον πουτσο και τον παιαρνει στο στόμα της, την φοράει ρουφηχτα, και αρχίζει μια ωραία πιπα αργή και βαθιά. Της είπα να γυρίσει ανάσκελα, την γαμησα λίγο, μετά στα τέσσερα περισσότερη ώρα, επειδή δεν εχυνα και κατάλαβα ότι την έπιασε ένα άγχος, σαν να μην ειθελε να υπερβεί τον χρόνο, της εξηγώ ότι θέλω να της φτυνω και να της γλύφω τις ρογες και να κάνει και αυτή το ίδιο ενώ θα μαλακιζωμαι. Πράγματι πέτυχε το σενάριο, μου έφτυνε και μου δαγκωνε τα βυζια ενώ εγώ ταυτόχρονα ρουφαγα τα δικά της.Ηταν μια έντονη διαπεραστικη καυλα , εχυσα ουρλιαζοντας σαν μοσχάρι. Έφυγε ξελιγωμενη στα γέλια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λόλα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
OversizeX777
Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
229
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , FAT BASTARD, Pa Luki Luk και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού