Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Που λέτε κατά της 21:00 είπα να πάω μια βόλτα σε ένα συγκεκριμένο οίκο σε συγκεκριμένη κοπέλα η οποία τελικά είχε ρεπό ,η λογική μου όμως πάντα λέει το εξής εφόσον ήρθες κάνε αυτό που θες δεν ήρθες τσάμπα ,έτσι λοιπόν εντελώς τυχαία κατέληξα σε αυτό το σπίτι ,Μπαίνω λοιπόν και πετυχαίνω 3 κοπέλες δεν πρόλαβα να ακούσω ονόματα μόνο σταμπαρα διότι εκείνη την ώρα έμπαιναν μέσα
Καλησπέρα !
Καλησπέρα !
Ποια σου άρεσε ?
Αυτή με το άσπρο η μικρή,πως την λένε ?
Άννα
Ωραία αυτήν θέλω
Μπαίνω μέσα λοιπόν το δωμάτιο μαύρο χαλι εννοείτε και δεν ξάπλωσα ούτε έκατσα και την περίμενα όρθιος ,μπαίνει μέσα ούτε καλησπέρα ούτε τίποτα ,της λέω καλησπέρα ,καμία απάντηση ,από που είσαι ?καμια απάντηση ,μου λέει ελα στο κρεβάτι μέσα από τα δόντια ,της λεο όχι ελα εσυ εδώ θα κάτσω όρθιος ,έκανε κάτι μούτρα λες και την έβρισα ,βάζει κάποτε σε πεσμένο πουτσο και ξεκινάει μια πίπα τι να σας πο ρε μάγκες ακόμα και να μην τράβαγα μαλακια καλύτερα θα ήταν ,μισό λεπτό το πολύ ενα λεπτό διαρκείας ,και μετά ξαπλώνει και μου λεει ελα εδώ ,της λέω όχι ελα από δω εσυ και γυρνά σε ντογκι ,μου κάνει με παράπονο τον έχεις μεγάλο τι ντογκι ,ε εκεί τα πείρα στο κρανίο της λέω με τσαμπουκά Ελα δω ρε και γυρνά ,την τραβάω και την βάζω εγώ σε ντογκι ,εννοείται με όλα αυτά το καυλί μισό πεσμένο τον παίζω λίγο και της τον χώνω,ούτε μίσος δεν μπήκα μου άρχισε τα μα μου και έβαλε χέρι ανάμεσα ,την πήγα σιγά σιγά ,και με το που ένιωσα ότι τελειώνω την κάρφωσα 2-3 φορές δυνατά ,με την μια πετάχτηκε δεν με άφησε καν να στράγγιξω ,σηκώθηκε μπαμ πήγε νιπτήρα πήρε χάρτη σκουπίστηκε και έφυγε εννοείται και δεν είπε ούτε ένα γεια .
Λοιπόν μάγκες μου ηταν η χειρότερη φόλα σε όλη την μπουρδελο καριέρα μου ,πραγματικά σας μιλάω έχω δει τόσα και τόσα αλλά κάτι τέτοιο πρώτη φορά ,από μένα κόκκινο και σας ενημερώνω και εσάς ώστε να ξέρετε ,α ναι και δεν μιλάει καλά ελληνικά μουγκρίζει κάτι σπαστά .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
NickoRM
Μέλος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
121
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 5 review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Yatoputso, Pa Luki Luk και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2023
Τυπε μου ανεξάρτητα από την συμπεριφορά της κοπέλας εμείς οφείλουμε να μην χάνουμε την ψυχραιμία μας γιατί πολύ εύκολα μπορεί να γίνει μεγάλη παρεξήγηση και δεν αξίζει τον κόπο σε ένα τέτοιο μέρος.
review reaction 1 NickoRM
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1