Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματινή βόλτα και στο οίκο δουλεύουν δύο πιτσιρίκες, γεματουλες και οι δύο. Η Βαλεντίνα και η Ντιάνα. Εμφανίστηκε πρώτη η Βαλεντίνα που φορούσε μια στέκα με δύο αυτάκια ενώ η Ντιάνα με το που βγήκε ήρθε και κάθισε στα πόδια μου. Ρώτησα εάν κάνει καμία ελεύθερο στοματικό και μου είπε η Βαλεντίνα θα σου κάνω εγώ να μου κάνεις και σεφτέ γιατί φαίνεσαι ωραίος τύπος. Πλήρωσα και πέρασα δωμάτιο και ώσπου να γδυθώ ήρθε και η Βαλεντίνα. Ξαπλώνω στο κρεβάτι και αυτή γδύνεται και αφαιρεί το κραγιόν της με ένα χαρτί. Έρχεται στα πόδια μου και αρχίζει να γλείφει σιγά σιγά μπάλες και να τις ρουφάει ενώ μου λέει ότι της αρέσει να της δίνουν οδηγίες για να μαθαίνει. Σκέφτομαι ότι αν είναι αλήθεια αυτό μπορεί να εξελιχθεί σε σούπερ γαμήσι. Συνεχίζει έτσι με γλείψιμο λίγο μπάλες, λίγο κορμό αλλά στο στόμα έχει βάλει μόνο το κεφαλάκι. Εγώ η αλήθεια είναι ότι έχω καβλωσει τέρμα και περιμένω να τον ρουφήξει όλον. Επειδή δεν το κάνει, λέω μέσα μου μήπως δεν βολεύεται έτσι και σηκώνομαι όρθιος στο πάτωμα βάζοντάς την αυτήν στα γόνατα, ενώ ταυτόχρονα βλέπω την κωλάρα της και στον καθρέφτη. Της πιάνω το κεφάλι και την χαϊδεύω λέγοντάς της ότι μου αρέσει και να τον πάρει λίγο πιο βαθιά αλλά δεν είδα σημάδια βελτίωσης, με το ζόρι μέχρι την μέση τον έπαιρνε. Της τον χτύπησα λίγο στα χειλάκια της ενώ είχε γύρει το κεφάλι της στο πλάϊ και με κοίταζε στα μάτια. Μέχρι εκεί στο γλείψιμο τα πήγαινε καλά αλλά στο θέμα του μπουκωματος φρέναρε χωρίς λόγο. Της ξαναλέω να τον ρουφήξει πιο μέσα επειδή θυμήθηκα που είπε ότι θέλει οδηγίες αλλά μου λέει δεν μπορώ περισσότερο. Της λέω σίγουρα μπορείς λίγο ακόμα μωράκι μου χαιδεύοντας τα μαλλιά της. Το γλείψιμο με την γλώσσα της γύρω γύρω μου άρεσε και με καβλωσε πολύ αλλά εάν το συνδύαζε με λίγο καλύτερο ρουφηγμα στην πούτσα θα ηταν τέλειο. Μου λέει θα με γαμησεις ή θες μόνο πίπα. Της λέω ότι θα την γαμήσω, μου φοράει προφυλακτικό και στήνεται στα τέσσερα κατευθείαν με το κεφάλι να ακουμπάει στο στρώμα. Της τον χώνω στο μουνάκι της ενώ αυτή φέρνει και τα δύο της χέρια πίσω στην μέση της. Της τα πιάνω και αρχίζω να την γαμάω δυνατά. Μετά από λίγο επειδη είχε στηθεί αρκετά ψηλά και δεν με βόλευε πολύ της αφήνω τα χέρια, στηρίζομαι στα δικά μου και αρχίζω βαθιά χωσίματα. Δεν πρόλαβα να κάνω 4-5 και τραβιέται μπροστά ενώ μετά στρίβει κσι πλάγια και ξαπλώνει στο κρεβάτι. Σταματάω γιατί κατάλαβα ότι δεν της άρεσε ή γιατί πονούσε και της σηκώνω πάλι την κωλάρα της ψηλά. Αυτή ξαναφέρνει τα χέρια στην μέση της. Της τα πιάνω και τα τραβάω προς τα μένα ενώ ταυτόχρονα της τον χώνω σε γρήγορο ρυθμό. Σε αυτήν την στάση δεν άργησε να έρθει και το τέλος. Τραβήχτηκα και πήγα στον νιπτήρα να ξεπλυθώ ενώ αυτή ήρθε πίσω στην πλάτη μου και μου είπε "πολύ άγρια γαμάς". Ε όχι και άγρια της απαντάω γελώντας. Δεν το είπε στραβωμενη αυτό αλλά σαν δικαιολογία γιατί τραβήχτηκε μπροστά και πλάϊ. Μου λέει ότι έτσι μπορεί να σπάσει ο πούτσος ή και το μουνί ????.
Συνοψιζοντας η Βαλεντίνα στο δωμάτιο είναι πολύ ομιλητικη. Στο σεξ δεν τα πάει άσχημα αλλά στο στοματικό χρειάζεται βελτίωση, πάντα για τα δικά μου γούστα. Δεν εντυπωσιάστηκα από το μικρό της ηλικίας της γιατί δεν ψάχνω πιτσιρίκες αλλά καλή συμμετοχή. Αξίζει μια δοκιμή πιστεύω και ίσως μετά από καιρό ξαναπεράσω να δω αν βελτιώθηκε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pa Luki Luk, dourosladers, n.smirni76 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2023
Μου'χει λείψει η Βάλια.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1