Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από πρωινή κατάθεση στην Άννα με το κοντό μαλλί στο Κολωνού 30Β μπήκα στον πειρασμό να ρίξω άλλο ένα το απόγευμα , ώστε να είμαι χορτάτος και να κρατήσω αρκετά αύριο που θα επισκεφθώ κάποιο στανταράκι μου. Μπαίνω στον οίκο και παρουσιάζεται μόνη της η Άννα. Ξανθιά με αλογοουρά , 45+ με κάποια τατουάζ στο αριστερό πόδι, στο χέρι και στην πλάτη και με κάποια παραπανίσια κιλά περισσότερο στην κοιλιά. Ανακοίνωσε φουλ πρόγραμμα και ψήθηκα να περάσω. Πλήρωσα στην ίδια και πέρασα δωμάτιο, υπηρεσία δεν είδα. Ξάπλωσα και μετά από λίγο ήρθε και η Άννα που δήλωσε Ρωσίδα. Λέω μέσα μου καλά θα περάσουμε. Ρωσίδα σε τέτοια ηλικία θα έχει τουλάχιστον μάστερ στο τσιμπούκι. Αμ δε , η κυρία είναι άσχετη με το αθλημα. Μου έκανε από τις χειρότερες πίπες που μου έχουν κάνει ποτέ. Ίσα που έβαζε το κεφαλάκι στο στόμα , ενώ με το χέρι της μου τράβαγε κάτω το πετσάκι και με πονούσε. Ήταν από τις λίγες φορές που μου έκαναν πίπα και τρόμαξε να μου σηκωθεί και σαν να μην έφτανε αυτό στο λεπτό επάνω σταμάτησε και μου είπε για σεξ. Της είπα να συνεχίσει μπας και αποκτήσω πλήρη στύση αλλά τίποτα,μία από τα ίδια, οπότε όταν σταμάτησε πάλι την άφησα να μου φορέσει προφυλακτικό για να κάνουμε σεξ. Στηθηκε στα τέσσερα και της τον έχωσα προσπαθώντας να συγκεντρωθώ μπας και καταφέρω να τελειώσω. Το περίεργο είναι ότι παραδόξως έχυσα πολύ γρήγορα ενώ ούτε πλήρη στύση είχα , ούτε αυτή είχε καμία συμμετοχή και συν τοις άλλοις είχα κάνει και σεξ το μεσημέρι. Κατάφερα και έχυσα ενώ η πούτσα μου είχε αρχίσει να συρικνώνεται. Αν δεν έχυνα τόσο γρήγορα νομίζω ότι θα μου έπεφτε ενώ ακόμη θα τον είχα μέσα της. Τέλος πάντων ήταν από τα πιο αδιάφορα γαμήσια που έχω κάνει και δεν θα την πρότεινα με τίποτα. Τώρα εάν κάποιος που γουστάρει πρωκτικό θέλει, μπορεί να δοκιμάσει μήπως σταθεί τυχερός. Για τα δικά μου γούστα με τίποτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, ThE, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού