Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα τύποι λόγο διακοπών δεν είχα βρει χρόνο να γράψω κριτική για την Βίκυ την ωραία της φυλής όπως τν αποκαλούν αρκετοί πράγμα που δεν είναι και ψέμα είναι ένα πολύ όμορφο και γοητευτικό κορίτσι που θέλεις να τ σκίσεις και ας έχει βάλει και λίγη κοιλίτσα τελευταία!! Όπως μπηκα στον οίκο ήταν μια πολύ ευγενική τσα2 μου ανακοινώνει πως έχει Βίκυ ωραία λέω ευκαιρία μιας και δεν τν είχα δει ποτέ αργεί κάνα λεπτό να φανεί ενώ δεν ήταν σ δωμάτιο απλά έβλεπε μια σειρά-ταινια σε ένα τάμπλετ βγαίνει έξω βαριεστημενη κάνει μια στροφή και μπαίνει πάλι μέσα από τ μια τον φολορανταρ μου λέει μη μπεις από τν άλλη η ψωλή μου ήθελε να γευτεί αυτή την ουκρανική ξινιλα πράγμα που έγινε καταθέτω μπλε και μπαίνω μέσα βγάζω τα ρούχα μπαίνει και η Βίκυ μέσα πάω να τς πιάσω τ κωλαρα να τρίφτω λίγο πάνω στο λευκό κορμάκι της Μ λέει ξάπλωσε δεύτερο ξενερώμα με ρωτάει για σκούφο εννοείται πως παίρνει αρνητική απάντηση και ξεκινάει μια καλή πίπα αλλά οκ που και που ρουφαγε και μπαλάκια αλλά με χαλαγε πολύ ο ρυθμος της τν περίμενα πιο σπίρτο η κοπέλα ήταν φουλ μηχανική και δε γουσταρα το παιχνίδι είχε χαθεί δε Μ χε σηκώσει καν τ ψωλή τελείως οπότε αποφασίζω να τ γυρίσω στα 4 για σφυροκόπημα τουλάχιστον να απολαύσω τ τρυφερό κωλαρακι και μέχρι και εκεί ρε μάγκες στηρίζει το κεφάλι με τ χέρι εκεί γίνομαι έξω φρενών έτσι είσαι μωρη πουτανα ξεκινάω και τον βάζω όσο πιο αργά γίνεται και βγαίνω μέχρι τ τελευταίο εκατοστό του κεφαλιού και πάλι το ίδιο μέχρι να αρχίσει να Μ λέει άντε πιο γρήγορα γαμαμε αλλά εγώ τίποτα και σε ένα σημείο αρχίζει να κουνάει τ κωλαρακι πάνω στ ψωλή μου εε περνάω και γω το πόδι μου μπροστά για να μπαίνει όλο μέσα τν πιάνω σφιχτά από τ μέση και τ πάω 2-3 λεπτά γαζί τελειώνω αλλά εξακολουθώ να τ κρατάω σφιχτά μέχρι να φύγει και η τελευταία σταγόνα τραβιέμαι βγάζω σκούφο πλένομαι και ούτε γεια δεν τ είπα απλά κούνησα τ κεφάλι μ! Δεν ξέρω αν ήταν η μέρα η φάτσα μου η κούραση ή οτιδήποτε άλλο αλλά αυτή απαξίωση που είχε τ βλέμμα της με χάλασε πολύ δεν μπορώ να πω ότι είναι φόλα γιατί είναι ωραίο μουνακι αλλά εγώ δε θα το ξανάεπισκεφθώ!! Άντε να γυρίσω από διακοπές τ Σεπτεμβρη να ξανατσαρκαρουμε μέχρι τότε καλά γαμησια ΑΔΕΡΦΙΑΑΑ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Pitsirikosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.679
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Paliotsarkadoros, giorgiodelafuentes2, Milfomaniac και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού