Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Διαβάζοντας την περιγραφή του προηγούμενου συναγωνιστή είπα να δοκιμάσω και εγώ την Μαρία, αφού έβαλε το πρωκτικό στο πρόγραμμα (παλαιότερα δεν το πρόσφερε, στον συγκεκριμένο οίκο τουλάχιστον)...
Από περιγραφή είναι όπως περιγράφει ο προηγούμενος συναγωνιστής...
Πέρασα λοιπόν κατευθείαν και αφού πλήρωσα το παράβολο στην υπηρεσία, γδύθηκα και περίμενα...
Μετά από λίγο ήρθε η Μαρία...
Ξάπλωσε δίπλα μου και με ρώτησε αν ήθελα ακάπωτη πίπα ή όχι...
Της είπα το πρώτο και ξεκίνησε μια πίπα ξενέρωτη, με χρήση χεριού (που εγώ κάθε τόσο της έλεγα να σταματήσει) χωρίς καμία ηδονικότητα...
Από τις χειρότερες ακάποτες πίπες που μου έχουν κάνει ...
Τελικά με τα ζόρια σε κάποια στιγμή απέκτησα μια επιθυμητή στύση και αφού το διαπίστωσε και αυτή μου είπε να περάσουμε σε sex και εγώ της είπα να περάσουμε κατευθείαν στο κυρίως πιάτο, που ήταν το πρωκτικό (ο λόγος που είχα πάει δηλαδή)...
Γύρισε κατευθείαν και πήρε θέση για να γευτώ το κωλαράκι της...
Μπήκα μέσα της, αλλά αυτή δεν είχε καμιά συμμετοχή που σε συνδυασμό με την όχι και τόσο καλή αίσθηση του κωλάντερού της (ίσως λόγω πολύ λιπαντικού), με έκαναν να κουραστώ μετά από μερικές διεισδύσεις και να της πω ότι θέλω καλύτερα να τελειώσω με τσιμπούκι (ακάποτο βέβαια και τελείωμα στο στόμα της όπως είπε)...
Έβγαλε την καπότα και άρχισε το ίδιο ξενέρωτο τσιμπούκι που έκανε αρχικά, λίγο καλύτερα βελτιωμένο, μπορώ να πω...
Δεν είχε περάσει ούτε ένα λεπτό και σταμάτησε το τσιμπούκι και άρχισε να μου τον παίζει με το χέρι μόνο, λέγοντάς μου ότι καταλαβαίνει ότι θα αργήσω πολύ να τελειώσω...
Επειδή κάτι τέτοιο κατάλαβα και εγώ την άφησα να μου τον παίζει με την συμφωνία ότι την τελευταία στιγμή θα σκύψει και θα τα πάρει στο στόμα...
Συνέχισε να μου τον παίζει για κάποια λεπτά προσπαθώντας να με καυλώσει με φράσεις όπως: "Η ψωλάρα σου μου έσκισε τον κώλο" κτλ... Όταν ένοιωσα ότι τελειώνω της είπα να σκύψει να τα πάρει στο στόμα όπως είχαμε πει...
Αυτή περίμενε να χύσω τα περισσότερα ψωλοχύματα πάνω μου και κάπου προς την μέση του χυσίματος έκανε ότι τον ψιλοέβαλε στο στόμα για ένα δευτερόλεπτο και αυτό από απόσταση (και καλά έκανε ότι είχαμε συμφωνήσει)...
Την είδα μάλιστα να χαμογελάει κουτοπόνηρα και ειρωνικά...
Μια αδιάφορη συνάντηση που δεν έχει κάτι αξιόλογο για να θυμάμαι...
Θα έβαζα πιο κάτω στην διάθεση-συμμετοχή, αλλά δεν το έκανα λόγω του ότι έκατσε και τον έφαγε αδιαμαρτύρητα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 16, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
-20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
DAMDIM100
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2.861
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2, 69fil και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού