Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αυγουστιάτικο απογευματάκι, βρέθηκα για επαγγελματικές υποχρεώσεις στην Ομόνοια.
Λίγη κίνηση, αλλά η θέα του γυναικείου στήθους, που πολλές φορές αφήνεται ελεύθερο να κινείται προς απροσδιόριστη κατεύθυνση, προκειμένου να αρμενίζει στα αδηφάγα μάτια του ανδρικού πληθυσμού, παρούσα παντού..
Το μάτι αδηφάγο, όπου κ αν κοιτάξεις στήθη κ μπούτια γυναικών σε κοινή θέα..
Η ενόχληση αρχίζει να γίνεται έντονη, ανάμεσα στα πόδια..
Αδύνατον να μην περάσει από το μυαλό σου, να μην κατηφορήσεις μερικά τετράγωνα πιο κάτω..
Όπερ και εγένετο..
Νωρίς το απόγευμα με τον ήλιο ψηλά κ την καύλα ασυγκράτητη, είπα να πεταχτώ στα πρώτα σπιτάκια με σκοπό να ξεφορτώσω οπωσδήποτε..

Συνάντησα 4-5 γυναίκες, αδιάφορες εντελώς, ώσπου τελικά είδα τη Ντάσα.
Μια γυναίκα μετρίου αναστήματος, 50άρα με ωραίο στήθος για την ηλικία της, αρκετά παιχνιδιάρικο ύφος, με λίγα παραπανίσια κιλά, μου υποσχέθηκε άνεση χρόνου, δεν είχα και περισσότερο χρόνο στη διάθεσή μου για να ψάξω. Έδωσα το παράβολο κ μπήκα στο δωμάτιο..

Μόλις μπήκα όμως το μετάνιωσα, το δωμάτιο μύριζε σα να είχαν περάσει 10 πάκια πριν από μένα, στην περιοχή ακμάζουν τα πάκια για όσους δεν το γνωρίζουν, ενώ το σεντόνι ήταν σε άθλια κατάσταση, άστρωτο, τραβηγμένο - βγαλμένο από τη μια πλευρά του στρώματος, σαν πυροβολημένο..
Συνήθως το συγκεκριμένο σπίτι είναι πιο τακτοποιημένο κ καθαρό. Έτυχε ?

Φίλε λέω την πάτησες, ώρα είναι να αρπάξουμε κανένα παράσημο εδώ μέσα.. Που να ξαπλώσω?
Γδύθηκα κ περίμενα όρθιος, σε λίγα λεπτά ήρθε η Ντάσα, με χαμόγελο κ διάθεση, της πρότεινα λοιπόν να εκπληρώσω τον μοναδικό μου στόχο και να αποχωρήσω το συντομότερο. Φορούσε ένα κορμάκι εκρού χρώματος το οποίο σήκωσε για να παίζω με τα βυζιά της..
Προτάθηκε το ελεύθερο στοματικό, μέχρι να τελειώσω, εννοείται πως το δέχτηκε, την έβαλα να καθίσει στο κρεβάτι κ άρχισε το καραμέλωμα της περιοχής . Έμεινα πολύ ικανοποιημένος από την πίπα που προσέφερε, πράγματι δε βιάστηκε καθόλου, παρότι της είπα πως θέλω να μη μείνω πολύ στο χώρο, την έπαιρνε βαθιά στο στόμα, κάτι που με καύλωσε απίστευτα, περίπου για ένα 5λεπτο συνεχιζόταν το ρούφηγμα όλης της περιοχής, η καύλα με τρέλανε βλέποντας το σκηνικό στον καθρέπτη, την έσπρωξα λοιπόν στο κρεβάτι, της έβγαλα το κόκκινο στρινγκ , όρθιος εγώ με πολύ ωραία τη θέα του μουνιού της, το οποίο μου άνοιξε να το βλέπω καλά, την έπαιξα για ένα λεπτό κ μετά μου ξεκίνησε μια ποδομαλακία τρομερά ερεθιστική, να πιέζει κ τις δύο πλευρές της πούτσας σε αργό όμως ρυθμό, να τραβά την πόσθη μέχρι επάνω κ να την ξανακατεβάζει αργά, μπλοκαρισμένη κ από τις δύο πλευρές, μιλάμε για στενό μαρκάρισμα, σα να την είχε στη μέγγενη, η καύλα μου πλέον ήταν εγκεφαλικά ασυγκράτητη, την τράβηξα μπροστά μου της ζήτησα να ανοίξει το στόμα της κ άρχισα την κατάθεση, έχυσα σαν κάπρος παίδες.. Στράγγιξα κανονικά..

Της ζήτησα να παραμείνει λίγο έτσι, να την βλέπω με ανοιχτό το στόμα κ τα χύσια μου πάνω στη γλώσσα κ γύρω από τα χείλη της.. κάτι που έκανε..
Πολύ ωραία εικόνα , που πραγματικά μένει καιρό στη σκέψη σου..
Η συνέχεια γνωστή, δεν τα κατάπιε, τα έφτυσε στον νιπτήρα..
Της έδωσα ένα σκαμπίλι στον κώλο της κ αποχώρησε γελώντας..

Ντύθηκα γρήγορα χωρίς να έρθω σε επαφή με το κρεβάτι, παραμονή στο δωμάτιο περίπου 10΄.
Μια ικανοποιητική επιλογή, την ώρα ακριβώς που τη χρειαζόμουν, μετά από ότι είχα συναντήσει στο κέντρο...
Αν δε με χαλούσε το σκηνικό, ίσως να ήταν λιγότερο αγχωτική η ευχαρίστηση..

Συστήνεται ανεπιφύλακτα σους λάτρεις των 50 plus γυναικών..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ντάσα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kritwn99
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
1.053
Πόντοι:
1.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Paliotsarkadoros, Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού