Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Έχοντας διαβάσει καλές κριτικές για το εν λόγω κορίτσι, είπα να το δοκιμάσω και εγώ...
Από εμφάνιση είναι ένα νέο, δροσερό, κορίτσι, μικροκαμωμένο, με όμορφο πρόσωπο...
Όταν πήγα είχε άλλο πελάτη στο δωμάτιο, στον οποίο πήγε πρώτα και εγώ περίμενα στο άλλο δωμάτιο (αφού πλήρωσα και γδύθηκα)...
Δεν πέρασαν 2-3 λεπτά και την ακούω να βγαίνει από το δωμάτιο...
Τα φίδια άρχισαν να με ζώνουν, υποψιάστηκα ότι πρόκειται για ξεπέταΣπασίκλαςΝτροπήMoney Mouth...
Αμέσως σχεδόν άνοιξε την πόρτα και ήρθε σε μένα...
Ήρθε κοντά μου ξάπλωσε και άρχισε να με γλύφει στην ηβική περιοχή και μετά στους γλουτούς...
Με ρώτησε αν ήθελα τσιμπούκι με ή χωρίς καπότα και είπα χωρίς...
Ξεκίνησε μια καλή πίπα, αλλά με λίγο χέρι και τάσεις γρήγορου ρυθμού γενικά...
Της είπα να βγάλει το χέρι και το διόρθωσε, αλλά με τον ίδιο γρήγορο ρυθμό, αλλά το τσιμπούκι της ήταν αρκετά καλής αίσθησης...
Έγλυφε το κεφάλι και κατά μήκος του πούτσου και ενίοτε σταματούσε και ψηλάφιζε το στόμα της φτύνοντας τρίχες που τυχόν βρήκε...
Το τσιμπούκι της είχε αρκετή διάρκεια...
Κάπου εδώ σταματούν τα καλά...
Μετά με ρώτησε πως θέλω (αφού μου πέρασε καπότα) και όταν της είπα να ανέβει από πάνω, μου είπε ότι κάνει γρήγορα και δεν θα μου αρέσει...
Έβαλε κρέμα και της είπα να ξαπλώσει κανονικά (ανάσκελα)...
Πήγα να της δώσω φιλί στο μάγουλο και είπε όχι, για απλό φιλί στο στόμα (όχι γλωσόφιλο), ούτε λόγος φυσικά...
Γύρισε το πρόσωπό της αντίθετα προς τα εμένα (να μην έχει οπτική επαφή) και νου είπε όχι φιλιά, πουθενά στο πρόσωπο...
Το μουνί της ήταν τίγκα στην κρέμα και η αίσθηση του κόλπου της μειωνόταν, όπως ήταν φυσικό...

Της είπα να γυρίσει σε πισοκωλητό, όπου και εκεί τα ίδια πράγματα ήταν (μειωμένη αίσθηση του κόλπου, λόγω μεγάλης ποσότητας κρέμας)...
Στο πισοκωλητό επέμεινα κάπως και σε κάποια στιγμή ανέβασα ρυθμούς και αυτή έβγαλε κάτι βογγητά ψιλοαληθινά, που για εμένα ήταν αδιάφορα...
Καταλαβαίνοντας ότι θα αργήσω να τελειώσω, της είπα να βγάλω την καπότα και αυτή να μου τον παίζει, μέχρι να χύσω...
Αυτό και έκανε, αλλά ενώ η πούτσα μου ήταν κάγκελο δεν μπορούσα να χύσω...
Της είπα να σταματήσει και άρχισα να τον παίζω μόνος μου με στόχο να τα ρίξω στο στήθος της (πολύ μικρό βυζί να πληροφορήσω)...
Εγώ τον έπαιζα και αυτή μου χάϊδευε τα αρχίδια, αλλά και πάλι τίποτα ενώ ήμουν φουλ καυλωμένος...
Πρέπει να ήταν γύρω στο οχτάλεπτο και η τσατσά χτύπησε την πόρτα...
Αυτή δεν υπάκουσε και έδειξε (προς τιμή της) να μην βιάζεται...
Της είπα να την χύσω στην κοιλιά, κοντά στο μουνί, αλλά δεν δέχτηκε (ενώ η τσατσά λέει ότι δέχεται να χύσεις στην κοιλιά της)...
Τελικά είδε και αυτή, όπως και εγώ ότι δεν θα έχυνα και αποχώρησε...
Διέκρινα γενικά μια αίσθηση ξεπέτας και αγγαρείας παρόλο που δεν υπάκουσε στο χτύπημα της πόρτας και δεν μου είπε να τελειώνω...
Όλοι εσείς με τα διθυραμβικά σχόλια και τα αισθησιακά γαμήσια που περιγράφεται (όχι μόνο με αυτήν, αλλά και με άλλες και κυρίως call girls, που κοστίζουν και κάποιες εκατοντάδες ευρώ συνήθως), που τα βλέπετε αυτά που περιγράφετε;
Εκτός αν κάνουν σε εσάς τα γαμήσια του Δία και σε εμάς τους άλλους ίσα- ίσα μας ανέχονται...
Δεν καταλαβαίνετε ότι παίρνετε κάποιους στο λαιμό σας με τις κριτικές σας;
Και καλά αν είναι για 10-20 ευρώ (που για κάποιους μπορεί να είναι πολύ σημαντικά στις μέρες μας)...
Αν πρόκειται για κανένα call girl όμως που κοστίζει κάποιες εκατοντάδες ευρώ;
Αυτά και να είμαστε κάπως πιο προσεκτικοί σε ότι γράφουμε...


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 17, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
DAMDIM100
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2.881
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 redgarland, giorgiodelafuentes2, Wolfman42 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2023
Φιλε σόρρυ κιολας αλλά ΑΝ ΠΗΓΕΣ πριν με άλλη ιερόδουλη και στα καπάκια πέρασες με Βίκυ χωρίς να περάσει χρόνος να γεμίσεις πάλι..... τότε κατά τη γνώμη μου δεν φταίει η κοπέλα που δεν τελείωσες.... Η Βικυ μπορεί να είναι λίγο ψυχρη κάποιες φορές μέσα στο δωμάτιο (Ρωσίδα άλλωστε) αλλά
είναι η πιο εμφανισιμη έως τωρα στα κεντρικά της Φυλής που μπαίνεις σφαίρα στο δωμάτιο μαζί της και δεν κλαις το 20ρικο..... Τώρα τα γούστα διαφέρουν στον κάθε πελάτη γιαυτο άλλοι έχουν στανταρακια κ άλλοι ψάχνουν μια να τα κάνει όλα (φιλιά, GFE , τελιωμα παντού κτλ.) και όλα αυτά μόνο με 20 €..... μακάρι να υπήρχαν πολλές να προσφέρουν όλες τις υπηρεσίες αλλα δυστυχώς δεν.....
19 Αυγούστου, 2023
Όχι φίλε μου, δεν είχα πάει με άλλη όταν πήγα με την Βίκυ...
Άσχετο, δεν μου φαίνεται για Ρωσίδα πάντως...
Για Ρουμάνα ή Μολδαβή την κόβω από την προφορά τουλάχιστον...
Ναι, από εμφάνιση είναι ΑΑΑ, τουλάχιστον για τα γούστα μου (αυτά είναι υποκειμενικά)...
Πολύ ψυχρή και διεκπεραιωτική όμως (κατά την δική μου άποψη)...
review reaction 1 Wolfman42, Arxontas tou skotous
19 Αυγούστου, 2023
Φίλε, είναι αυτό που λέει ο πάνσοφος λαός, "μιά φορά κι ένα καιρό υπήρχε μιά κοπέλα, ονόματι Βίκυ"........
Οταν πρωτοήρθε το 2015, την ευχαριστηθήκαμε, και ήταν πάρα πολλοί αυτοί. Το τελειωτικό στο στόμα ήταν το normal πρόγραμμα που έκανε, χωρίς κάν να της το ζητήσεις, και τώρα μιλάμε γιά κοιλίτσες και κουραφέξαλα......
Οπως είχα πεί και σε προγενέστερο πόστ στην ενημέρωση, πρόκειται γιά "άλλη" κοπέλα πλέον....
Καμιά σύγκριση με το παρελθόν της. Τώρα απλά διεκπεραιώνει την υποχρέωση της πρός το πελάτη.
review reaction 1 Wolfman42, DAMDIM100
19 Αυγούστου, 2023
"Όλοι εσείς με τα διθυραμβικά σχόλια και τα αισθησιακά γαμήσια που περιγράφεται (όχι μόνο με αυτήν, αλλά και με άλλες και κυρίως call girls, που κοστίζουν και κάποιες εκατοντάδες ευρώ συνήθως), που τα βλέπετε αυτά που περιγράφετε;"

μαλλον δεν εψαξες καλα παιχτη, γιατι εχει και αλλες κριτικες, απο αλλου, η συγκεκριμενη (οταν εκανε επιστροφη).
οριστε και η δικια μου παρακατω.

https://www.bourdela.com/mpourdela/discussions/review/?id=92619
review reaction 1 DAMDIM100
19 Αυγούστου, 2023
Φίλε μου, έχει αναφερθεί στις ενημερωσεις τουλάχιστον τον τελευταίο χρονο που θυμάμαι οτι έχει πεσει σε αποδοση το κοριτσι. Ωστόσο διατηρεί ένα-δυο στοιχεία που την κρατανε ελαφρως πανω απο το επιπεδο που λες. Καλή πιπα και καλό στησιμο στο πισοκολλητό. Σε συνδυασμό με μια δεκτική (στα πλαισια του λογικού) νοοτροπία. Προσωπικά υπηρξε εποχή που την επισκεπτομουν τακτικά αλλά πλέον εχω να πάω καιρό. Δεν την αποκλειω ομως να ξαναπερασω αν δεν βρισκω κατι αλλο εκεινη την ωρα.
review reaction 1 DAMDIM100, Wolfman42
19 Αυγούστου, 2023
Φίλε Εκλεκτικός κάτι τέτοιο, ανάλογο έγινε και με την Γιάννα, την Ουκρανή που άρχισε την καριέρα της στο Φωκαίας και Αχαρνών κάνοντας γλυφοκώλια και ελεύθερα στοματικά τελειωτικά το 2011 και κατέληξε στο μασατζίδικο της Λέλας Καραγιάννη να παίρνει 50ρια και 70ρια για ένα τυπικό γαμήσι...
review reaction 1 Εκλεκτικός
19 Αυγούστου, 2023
Η Βίκυ τώρα φέρεται όπως όλες οι πουτάνες που έχουν χορτάσει από πούτσο και χρήμα.
Πάμε παρακάτω!
review reaction 1 George Alpha, DAMDIM100, Εκλεκτικός
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7