Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επιστροφή από διακοπές και κατεβαίνω προς Διδύμου για εύρεση ντούο για παρτούζα. Το 27 κλειστό, οπότε μπαίνω στο 8Β αλλά κι εδώ δουλεύει μόνο η Βερόνικα, η Ελενίτσα είχε ρεπό. Βαριέμαι να συνεχίσω την αναζήτηση οπότε πληρώνω και περνάω στο δωμάτιο. Σε κάνα δεκάλεπτο έρχεται και η Βερόνικα κρατώντας τα εσώρουχα στο χέρι. Ανεβαίνει πάνω μου και αρχίζει να με φιλάει οπότε δεν χάνω την ευκαιρία και αρχίζω να ρουφάω τα βυζάκια της ενώ ταυτόχρονα της χαϊδεύω την κωλάρα. Μου δίνει μερικά φιλιά στο στήθος και γρήγορα κατεβαίνει προς τα κάτω. Αρχίζει να ρουφάει πότε το ένα μπαλάκι και πότε το άλλο ενώ η ήδη καβλωμένη πούτσα μου την χτυπάει στο μάγουλο. Αφού τελειώνει με τα μπαλάκια έρχεται και και η σειρά της. Στην αρχή αρχίζει να γλείφει το κεφαλάκι με την γλώσσα της, μετά γλείφει τον κορμό κατά μήκος και στο τέλος τον καταπίνει. Βλέπω την καβλόφατσά της στο καθρέφτη να γλείφει την πούτσα μου με μεράκι και καβλωνω ακόμα περισσότερο. Σηκώνομαι όρθιος στο πλάϊ του κρεβατιού και της τον δίνω στο στόμα. Τώρα την βλέπω και από τους 2 καθρέφτες να ρουφάει. Τον βγάζω από το στόμα της και αρχίζω να τον τρίβω στα χειλάκια της,ενώ αυτή πότε τον γλείφει στο πλάϊ και πότε τον ρουφάει. Σταματάω και βγάζω μια έτοιμη κρέμα σαντιγύ που έχω πάρει μαζί μου. Της την δείχνω και την ρωτάω αν θέλει να βάλω στο καβλί μου για να γλείψει. Με κοιτάζει απορημένη γιατί μάλλον δεν κατάλαβε τι ήταν. Βάζω πάνω στην πούτσα μου και αυτή μόλις κατάλαβε τι ήταν αρχίζει να την ρουφάει. Αφού έφαγε όλη την σαντιγύ συνέχισε να γλείφει και να ρουφάει. Αν και δεν την έβαζε τέρμα μέσα, όλος περιέργως είχα φτιαχτεί πάρα πολύ. Τόσο που αν συνέχιζε νομίζω ότι θα τελείωνα. Την σταματάω και της λέω να κάνουμε σεξ. Μου φοράει προφυλακτικό και με ρωτάει πως θέλω. Την βάζω ιεραποστολικά, της σηκώνω τα πόδια στους ώμους μου και την τον χώνω. Αρχίζω να βγαίνω όλος και να μπαίνω δυνατά μέχρι τέρμα . Αισθάνομαι να βρίσκω τοίχο και δείχνει να ζορίζεται γιατί γούρλωσε ελαφρώς τα μάτια. Αφού τις έριξα καμιά δεκαριά βαθιά χωσίματα την γύρισα στα τέσσερα για να απολαμβάνω την μαυρισμένη κωλάρα της. Άρχισα να της τον χώνω δυνατά και να τις δίνω κωλοσκάμπιλα ενώ έβλεπα και τις εκφράσεις που έπαιρνε στον καθρέφτη. Σταμάτησα αρκετά σύντομα γιατί δεν ήθελα να τελειώσω έτσι αλλά στο στόμα της. Βγάζω το προφυλακτικό και της τον δίνω στο στόμα. Αρχίζει να τον ρουφάει και μετά να τον γλείφει σαν φυσαρμόνικα πέρα δώθε. Καταλαβαίνω ότι έρχεται το τέλος οπότε της τον ξαναβάζω στο στόμα και αδειάζω όλο το φορτίο μέσα. Τον κρατάει αρκετή ώρα έτσι και μετά τον βγάζει και τα φτύνει σε ένα μωρομάντηλο. Σηκώνεται πιάνει το μπουκάλι της σαντιγύ και μου λέει "Ωραία ήταν "??. Μιλάμε για λίγο ακόμα σχετικά με τις διακοπές μας, το κορίτσι πήγε στο Λουτράκι μαζί με την Ελενίτσα και μάλλον θα ξαναπάνε τον Σεπτέμβριο και μετά πήρε τα εσώρουχά της στο χέρι και έφυγε. Αν και δεν κάνει την τέλεια πίπα προσωπικά με φτιάχνει πολύ γιατί το κάνει με μεράκι και χωρίς καθόλου βιασύνη ενώ με καβλώνει πολύ και η φάτσα της. Σε όσους τους αρέσουν οι μιλφάρες θα πρότεινα να την δοκιμάσουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 17, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, Pa Luki Luk, perseas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2023
"Σταματάω και βγάζω μια έτοιμη κρέμα σαντιγύ που έχω πάρει μαζί μου."

ο ισινας-φορμετ κυκλοφορουσε με σιδηρογροθια, γιατι φοβοταν στην πιατσα (ειχε γραψει).
ο πουσυ βαγκον εκανε τον κυκλο του σπιτιου του πριν μπει αμαξι, γιατι τον παρακολουθουσαν (ειχε γραψει),
ενω εσυ... κυκλοφορεις με κρεμα σαντιγυ.
Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 review reaction 3 Wolfman42, rsotos7, Milfomaniac
18 Αυγούστου, 2023
Το μωρό αυτό έχει αξύριστο μουνάκι;
18 Αυγούστου, 2023
@papaphilips δεν κυκλοφορώ με κρέμα σαντιγύ. Την πήρα μαζί μου γιατί είχα σκοπό να περάσω από κορίτσια που τα ξέρω και έχω κάποια οικιότητα, γι αυτό και τους το ζήτησα. Δεν θα το ζητούσα εάν πήγαιν α για πρώτη φορα. Και με άλλη το έχω κάνει αλλά τότε δεν είχα λογαριασμό εδω.
review reaction 1 papaphilips
18 Αυγούστου, 2023
@nikosathensclub έχει μια μικρή κάθετη γραμμή.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4