Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από καιρό ξανά επισκέφτηκα την Ντιανα το όμορφο κορίτσι από την Μολδαβία που οπός διαβάζω τα παρά κάτω σχόλια έχει ξετρελάνει και τους συμπαίκτες με της υπηρεσίες της. την είδα χθες κατά της 22:30 περνώντας το φουλ πρόγραμμα 130 ευρώ για να την χαρώ .θα προτιμούσα να την συναντούσα σε αλο μαγαζί κάνοντας και τζακούζι αλλά κρίμα που αυτό το γλυκύτατο κορίτσι και παν από όλα ΕΠΑΓΕΛΜΑΤΙΑΣ χαραμίζετε σε τέτοιους χορούς που όπως είπα πριν, θα την προτιμούσα σε κάποιο κυριλέ μαγαζί. μετά από λίγη κουβεντούλα και σύγχρονος να με χαδεύει , το ξανθό άγγελο ξεκινάει το κλαρίνο γυμνό . πέρα ως πέρα απολαυστικό, δεν θέλεις να τελειώνει !! Την ρούφηξε με τέτοια μανία που σου δίνη την εντύπωση ακόμα και η ίδια να το απολαμβάνει. μετά από μερικά λεπτά με ρωτάει να αλλάξουμε στάση γεια να προχωρήσουμε στα άλλα κόλπα. μου ήχε φορέσει την καπότα χωρείς να την αισθανθώ πράγμα το οποίο μου άρεσε. μου ανέβηκε από πάνο, στην συνέχεια στα τέσσερα και όλα αυτά χαλαρά χωρείς να βιάζετε. είχα καυλώσει τόσο πολύ το μόνο που σκαφτόμουνα ήταν να της χύνω στο κωλαράκι .πονούσε και μπήκα σίγα μέχρι που χώθηκα ολόκληρος. το στενό κωλαράκι ήτανε όλα τα λεφτά .κάνει το τέλειο γαμιση από το κωλο ,να συμμετέχει και η ίδια διαρκώς. τελικά έφυγα απόλυτα ευχαριστημένος από της υπηρεσίες της ακόμα μία φορά και ελπίζω να καταλάβει και η ίδια ότι αξίζει πολλά ,επίσης της αξίζουν καλύτερες συνθήκες χορού δουλείας....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2009
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού