Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετά την φόλα #1 στο Ι37Β, δοκίμασα την τύχη μου στον οίκο όπου αντί της συνηθισμένης στρίτζως τσατσάς, υπήρχε τσάτσος που παρουσίασε τρεις κοπέλες: Βίκη (στρουμπουλή με ελεύθερο στοματικό), Στέλλα (ωραίο σώμα και πρόσωπο, κατσαρά μαλλιά) και Άννα (η πιο κοντή μελαχρινή με πεταχτό κωλαράκι).
Όπως και τον μπουμπούκο στην προηγούμενη κριτική, με τράβηξε ο κώλος της Άννας και είπα ότι παρότι αυτός έφαγε φόλα, μετά από τόσο καιρό η κοπέλα μπορεί να έχει στρώσει.
Μετά από λίγο ήρθε στο δωμάτιο και στην σχετική ερώτησή μου είπε ότι είναι από την Γερμανία.
(Σκέφτηκα ότι αν αυτή είναι από την Γερμανία εγώ είμαι Νορβηγός)
Τα προκαταρκτικά της ήταν τόσο ΑΠΑΙΣΙΑ, που σκέφτηκα να βάλω δικηγόρο να της κάνω μήνυση!
Μου άρπαξε τον πούτσο σαν να ήταν από ξύλο και άρχισε να τρομπάρει τόσο απότομα και άγαρμπα που για πρώτη φορά πόνεσα και φώναξα! Μου είπε ένα σόρρυ (Τι σόρρυ μωρή ΜΑΛΑΚΩ; )
Στο γαμήσι απόσκατα: Ούτε ανάσκελα ούτε στα τέσσερα με άφησε να τον βάλω περισσότερο από κεφάλι!
Την παράτησα και έφυγα τρέχοντας για στανταράκι μου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
seducer
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
735
Πόντοι:
6.135
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Νίο, Ημεδαπος , kritwn99 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2023
Η Ιάσονος έχει πέσει πάρα πολύ, ούτε γυναίκες έχει, αλλά κ αυτές που έχει δεν προσφέρουν υπηρεσίες της προκοπής, παρότι μικρό το παράβολο τα κλαις τα λεφτά σου.
Έχω φάει πολλές φόλες, η μόνη που άξιζε ήταν η Τατιάνα - ουκρανή milf στο 1β, για την οποία έγραψα κριτική..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1