Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κοιτάξτε να δείτε πως πάει...Κατά καιρούς σε μπουρδέλα και εκτός έχω γαμήσει πολλές Αλβανές. Το αποκορύφωμα μια γκόμενα παλιά που σχεδόν τον ήθελε μόνο κώλο με μένα να κάνω πάρτυ σχεδόν κάθε μέρα! Γενικά από τότε μου μεινε ότι οι Αλβανές είναι υπό κάποιες χαλαρές προϋποθέσεις ΤΟΠ γκόμενες και για μένα πάντα ΠΟΛΥ καλές στο κρεβάτι! Ισως να χω γαμήσει έστω και μια φορά όποια πουτάνα Αλβανή βρήκα σε μπουρδέλο! Σήμερα βασικά για αυτό πήγα και στο τσαρδί αυτό! Η Μαρία είναι μια μετρίου αναστήματος μιλφ γυναίκα, με μέτριο στήθος, καλό κορμάκι, μέτριο προς καλούτσικο κώλο, μέτριο πρόσωπο (πολύ "μέτριο" έπεσε στην περιγραφή το ξέρω), με μαλλιά κάπου μέχρι τους ώμους πιο κάτω αλλά πιασμένα κότσο! Δεν με απασχόλησε το θέμα, εγώ σήμερα τριβόμουν στο κρεβάτι σαν το σκυλί και ήθελα κώλο Αλβανής, έτσι πλήρωσα και μπήκα! Μ αρέσουν τα δωμάτια του μπουρδέλου αυτού, γδύθηκα και πάνω κάτω τότε έσκασε μύτη και η Μαρία. Λίγο σόσιαλ και βουρ για ακάποτη πίπα καλή γενικά! Δεν είχε βγάλει τα πορνοτάκουνα και εγώ έβλεπα από τον καθρέφτη να μου τον ρουφάει, εμένα να της πιάνω τον κώλο και τα πορνοτάκουνά της. Στήσιμο τα 4 όπου έβαλε κρέμα και τον έφαγε ΑΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΤΑ στον κώλο! Ο κώλος της ήταν σχετικά σφιχτός, το πουτσοκέφαλό μου τριβόταν ηδονικά μέσα στο κωλάντερό της δίνοντάς μου στενή και πολύ καλή αίσθηση...Τη γαμούσα σκληρά, βαθιά, την έβλεπα στον καθρέφτη να ζορίζεται να παίρνει κοφτές ανάσες, το καβλί μου έμπαινε όλο μέσα όλο έξω και μέσα σ ένα 5λεπτο η σούφρα της είχε ανοίξει αρκετά και εκείνη ήταν πιο χαλαρή...Συνέχισα το σοδομιστικό μου έργο ως το τέλος γαμώντας την δυνατά και τέλειωσα μέσα της! Δεν είναι ότι καλύτερο αλλά τα λεφτά σου δεν τα κλαις με την καμία. Στην τελική άλλη μια Αλβανή που γάμησα στον κώλο! Γαμάτε, γελάτε και...κοίτα να δεις δε μου ρχεται τίποτα άλλο...ΓΑΜΑΤΕ!
Ένα μικρό υστερόγραφο: ΔΕΝ είναι η Μαρία η Αλβανέζα από Διδύμου, απλά μην τις μπλέξετε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.074
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, 2002, Dsar263 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2023
Τώρα θυμήθηκα από την περιγραφή πως την είχα πάρει κι εγώ πριν μια 5ετια, δεν θυμόμουν την διεύθυνση..
Τότε είχε κόκκινα μαλλιά δεν ξέρω αν είναι ακόμα έτσι..
Ήθελα να γαμησω μιλφ από κωλο εκείνη τη νύχτα.
Θυμάμαι πως η κατάσταση ήταν τραγική αφού η τύπισσα ήταν άρρωστη.
Εγώ την γαμαγα απ' τον κωλο που ήταν υπερδουλεμενος και αυτή εβηχε και φύσαγε την μύτη της στο κωλοχαρτο...
review reaction 3 nikolas81, EvilPlasma, Διανοούμενος
13 Αυγούστου, 2023
ότι και να λες...ο Ελληνικός κωλος είναι Βασιλικής απόλαυσης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2