Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Τρίτης προς Τετάρτη, περασα πρώτα απο το κάτω μήπως πετύχω τη βυζαρου Κορίνα που έχω καιρό να χυσω στις βυζάρες της αλλά ηταν μόνοη βυζαρουΕμμυπουδεν την είχα αναγκη,αν και καθημερινή το σαλόνι είχε κόσμο κυρίως αλλοδαπούς μίας και έχει κυκλοφορήσει στους κύκλους τους για τη τσιμποτκοτραβελουπηρεσια, μάλιστα κάποιους φάνηκε να τους γνωρίζει καλά...τέλος πάντων ανέβηκα πάνω οπου είχε ησυχία, η ευγενική υπηρεσία εδώ μου είπε ότι έχει καινούργια κοπέλα (Ρωσσιδα είπε ,απο τη Μολδαβία μου είπε η ίδια η κοπέλα)να κάτσω να περιμένω αν θέλω γιατί είναι δωμάτιο.
Μετά από αρκετή ώρα βγήκε στο σαλόνι μια μελαχρινή κοπέλα με μακρύ ίσιο μαλλι, κανονικό σώμα, 2-2.5αρι βυζί με κάπως κωνικό σχήμα, το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε ήταν ελεύθερο στοματικό αλλά όχι τελειωτικό.
Ευκαιρία για δοκιμή, πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο, φρεσκαριστικα και τη περίμενα, χαμηλών τονων.
Την έφερα κοντά μου και εγλυψα τα βυζιά της, ανταλλάξαμε και κάποια γλωσσοφιλα, ξάπλωσα με φίλησε σε λαιμό στήθος, ρώτησε αν θέλω πίπα με ή χωρίς, με σκούπισε με μωρομαντιλο, πίπα σχετικά καλή αλλά υπερβολικά αργή, πέρασμα προφυλακτικου, την έβαλα ανάσκελα, πριν μπω μέσα της εγλυψα για κάνα 2λεπτο το μουνακι της, μπηκα μέσα της με αγκάλιαζε και με φιλούσε, γενικά ήταν όμως του χαλαρου και gfe γαμησιου, δεν άλλαξα στάση μιας και τα είχαμε βρει και συνεχίσαμε έτσι μέχρι που τελείωσα, πήρε μωρομαντιλο μου έβγαλε το προφυλακτικό και το κοιτούσε καλά καλά.
Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 12 λεπτά, ήταν μια συνέδρια άνω του μέσου όρου και ίσως την ξαναδοκιμασω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2023
Όνομα κοπέλας
Λία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.968
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Paliotsarkadoros, topscorer και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού