Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τι να πει κανείς για αυτή τη κοριτσάρα...Ψηλή χειλάρες που σπανίως βρίσκεις όμορφη μελαχρινή με ίσως το πιο ωραίο αιδοίο που έχω δει ποτέ...πεντακάθαρο αποτριχωμένο..μοσχομυριστό
Υπέροχος κώλος και φοβερά μαύρα εσώρουχα
Στα της πράξης ξεκινήσαμε με προκαταρκτικά σε όλο το σώμα και οι δύο ταυτόχρονα....μια επιδερμίδα το κορίτσι...δεν έχω λόγια...ξεκινάει μια πίπα με αυτές τι χειλάρες...βαθιά αργή...και με τη συνεργασία της γλώσσας της το σκηνικό απογειώθηκε αργή υγρή στριφογυριστη να με κοιτάει στα μάτια..όχι σα κάτι άλλες που θέλουν να χύσεις κομπρεσερατα και να αλλάξουν γρήγορα πελάτη....σε διάρκεια αρκετή ώρα....δε θα άντεχα κιόλας με αυτά που μου έκανε... όποτε τη γύρισα ανάσκελα να τη περιποιηθώ...αν και δεν ήταν στο πρόγραμμα το γλειφομούνι..επειδή τη ξέρω καιρό με άφησε..όπου το ευχαριστήθηκε...το πιο ωραίο αιδοίο έβερ...δε χορταινω...αφού λοιπόν είχαμε φτιαχτεί και οι δύο...καταλαβαίνεις αν μια σε αυτό το επάγγελμα της αρέσει βλέποντας τις συσπάσεις της......όποτε ξεκινήσαμε ένα υπέροχο ιεραποστολικό σεξ με εκείνη να χουφτωνει τους γλουτούς μου και να με σπρώχνει πιο βαθιά...ρυθμικά ωραία και οι δύο.....σε κάποια στιγμή έχυσε.......αφού τη γευτηκα λίγο ακόμα...γύρισα ανάσκελα μου έκανε πάλι μια υπέροχη πιπομαλακία..όπου έχυσα πανηγυρικά....το δωμάτιο πεντακάθαρο...και η υπηρεσία ευγενική...καμιά σχέση με όλες τις άλλες εκεί τόσο καιρό........το 50αρικο αξίζει μέχρι το τελευταίο σεντ...στο συγκεκριμένο κορίτσι....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Καίτη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , n.smirni76, emmanouil2003 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2023
Περιμενα πώς και πως να δωσεις σημεια ζωης..Κλεοβουλε μου!

θα την δοκιμασουμε ;)
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1