Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Hello! Ίσως και να ξέρετε μερικοί ακουστά την Τζίνα είτε από κριτική είτε από το φόρουμ (ημερήσια ενημέρωση)...
Τζίνα...Μάλλον 30+ Λατίνα ΑΛΟΓΟ! Ψηλή καλό κορμί, ΒΥΖΑΡΕΣ ωραίος κώλος μαλλί ίσιο καστανό λίγο πιο κάτω από τους ώμους, φοράει γυαλάκια, και έχει κανα 2 ταττού που δένουν το όλο πακέτο του...sexy προφίλ της! Δουλεύει δε ασταμάτητα σχεδόν από το πρωί μέχρι τις 10 το βράδυ αλλάζοντας απλά σπιτάκι και πάει δίπλα. Κάποιες φορές λογικό είναι κουράζεται, έχει πολλή δουλειά και κακά τα ψέματα sex πληρώνεις δεν αγοράζεις καφέ...Εγώ θα σας πω τι έκανα εγώ και σήμερα (την έχω πάρει κάπου 7-8 φορές) και αποφάσισα να γράψω κριτική...
Πάω, βλέπω Τζίνα, με θυμάται, χαμογελάει λέει "γεια" τη βλέπω τούμπανο με μαύρα εσώρουχα δεν το σκέφτηκα μπήκα! Έρχεται μετά από λίγο...Την πλακώνω στο μπαλαμούτι στα όρθια, χούφτωνα την ΚΩΛΑΡΑ της, τις μπουτάρες της, αυτή τσιτσιδωνώταν ταυτόχρονά και έπαιζε το πουλί μου...εγώ ακόμα στα όρθια έγλυφα τις βυζάρες της και αυτή με ψιλοχάιδευε! Ξαπλώνω τη ρίχνω πάνω μου και συνέχισα το μπαλαμούτι και το γλύψιμο...Τη σταματάω και αρχίζει τσιμπούκι....ΟΛΟ μα ΟΛΟ μέσα στο λαρύγγι! Μιλάμε αυτό δεν είναι λαρύγγι είναι τούνελ...και αρχίζει πότε γρήγορα πότε όλο μέσα να μ έχει κάνει τούρμπο! Τη σταματάω, τη βάζω στα 4 και την πάω ΤΡΑΙΝΟ! Η γκόμενα αντέχει γαμήσι! Το θέαμα στον καθρέφτη άψογο, με το άλογο στημένο στα 4 να ζορίζεται από το γαμήσι και να βογγάει, να το βλέπω στο πρόσωπό της και να φτιάχνομαι...Αλλαγή στάσης και ιεραποστολικό...Η Τζίνα με μπούτια φόρα παρτίδα τέντα ανοιχτά, να γαμάω τη μούνα της εντελώς βαθιά δυνατά και σαδιστικά. Η Τζίνα να σφίγγει την κοιλιά της, να κρατιέται με τα χέρια από τον τοίχο, να γλύφω τις βυζάρες της...Αρχισε να ανασαίνει βαριά, να μιλάει στη γλώσσα της, να με γραπώνει από τα μπράτσα, να με χαϊδεύει...τέλειωσε αυτή τέλειωσα και γω κοιτάζοντας πότε αυτήν και πότε εμένα στον καθρέφτη σκεφτόμενος..τι αλόγα είναι ρε μαλάκα μου! Ξέρω έχει κόσμο και λαό η Τζίνα αλλά εγώ την έχω στα στανταράκια μου εδώ και κάποιο καιρό! Πολύ καλή επιλογή στο Μετάξι για μένα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζίνα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.074
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος , n.smirni76 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2023
Oταν τα λεγα εγώ κάποιοι με βριζανε και λέγαν για φόλα.
17 Αυγούστου, 2023
Τι ώρα ξεκινά?
18 Αυγούστου, 2023
8 πρωί
19 Ιανουαρίου, 2024
Ξερουμε που δουλευει πλεον η τζινα!;
19 Ιανουαρίου, 2024
δε νομίζω να ναι τώρα κάπου
22 Ιανουαρίου, 2024
Αν καποιος εχει νεα να μας πει
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6