Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 95 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σήμερα θα περιγράψω μια δυνατή εμπειρία vfm με μια πολύ ερωτεύσιμη milf γυναίκα.

Πέρασμα το απογευματάκι από την περιοχή, είπα να ρίξω μια ματιά στο καρέ των σπιτιών της γειτονιάς (Ιάσονος 1α-2β).

Μπήκα πρώτα από τα δεξιά 2α κ 2β εντελώς αδιάφορες για τα γούστα μου κ οι δύο.
Συνέχεια στα απέναντι , αρχικά στο 1α , μεγάλη απογοήτευση, ακόμα τρέχω, κ πάνω που είπα σήμερα δεν είναι η μέρα μου ανέβηκα στο 1β (το δεξιό κλειστό)
Η τσα2 απασχολημένη στο κινητό, ούτε με χαιρέτισε, η κοπέλα στο δωμάτιο, δεν είχε κόσμο.
Κάποια στιγμή μου λέει η Τατιάνα είναι, καλά της λέω να τη δω πρώτα κ θα αποφασίσω. Εδώ σκέφτηκα αποκλείεται να περάσω, έτσι όπως είναι το set up.. Ναι ένα κακό που έχει αυτό το σπίτι, είναι πως τα δωμάτια είναι μπροστά στο χωλ (ας το πούμε σαλόνι), δεν είναι μέσα, ακούγονται ομιλίες που σε αποπροσανατολίζουν.. Έλα όμως που τελικά εκεί πέρασα...

Σε 3-4 λεπτά ξεμπουκάρει από το δωμάτιο ένα milf, μάγκες όλα τα λεφτά (υποκειμενικά πάντα) ξανθιά κοντό μαλλί, άνετη , μαγκιόρα, δυνατή, σώμα νεανικό, πόδι χυτό αλφάδι, βυζί 2αρι plus, φορούσε μια νεγκλιζέ κόκκινη νυχτικιά, λέω φίλε εδώ είσαι.. θα έδινα πολύ περισσότερα από το παράβολο που απαιτούταν.

Γκόμενα του γούστου μου, που δεν προλαβαίνεις να σκεφτείς καν αν θα περάσεις ή όχι, Ουκρανή μάλλον από τον τύπο της , αν κ δε ρώτησα..

Πλήρωσα κ περίμενα να αδειάσει το δωμάτιο μιας κ έχει μόνο 2 ( και σε τελείως άβολο μέρος όπως είπα) το συγκεκριμένο σπιτάκι...

Πέρασα κ περίμενα γύρω στο 20λεπτο, αφού προηγούταν το διπλανό, ήρθε λοιπόν με αέρα πρωταθλήτριας στίβου, έπεσε στην αγκαλιά μου,, κ αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα, τι γεύση ρε παίδες!! αμέσως πήρε τον έλεγχο του κορμιού μου, κ άρχισε να κατεβαίνει προς τα κάτω, δεν αφήνει κανένα περιθώριο αντίδρασης σε ελέγχει απόλυτα, σε κάνει ό,τι θέλει , milf του τύπου "ήρθα - κάντε όλοι στην άκρη κ σκάστε".
Η περιποίηση που μου έκανε δεν περιγράφεται, ρούφηγμα της πούτσας, που το ζούσε, καραμέλωμα όλης της περιοχής, να τη βάζει ανάμεσα στα βυζιά της κ να νοιώθω το δέρμα της να αγκαλιάζει το καυλί μου, μικρής έκτασης θαυμασμοί για το εργαλείο, τρέλα σας λέω, υπερθέαμα να τη βλέπεις κ να τη νοιώθεις παντού.. με την κορμάρα της να ξεδιπλώνεται στο κρεβάτι..

Πέρασμα προφυλακτικού κ cow girl ιπποδρομιών far west , το λάσο της έλειπε, ανεπανάληπτη , το σανίδωσε το εργαλείο , όπου δυστυχώς δεν κατάφερα να της αλλάξω στάση κ κατέθεσα με την πρώτη.. μου έκανε εντύπωση το γεγονός ότι δυσανασχέτησε όταν έχυσα, τι να πω, η γυναίκα το ζει, είναι για πολλά γαμήσια,, παραμονή στο δωμάτιο γύρω στο δεκάλεπτο..

Βάζει κάτω πολλά πιτσιρίκια , θα μπορούσε να κάνει βίζιτα των € 150 / ώρα με το πακέτο που προσφέρει..

Αλησμόνητη εμπειρία , που με την πρώτη ευκαιρία θα επαναληφθεί..
Άλλωστε θέλω να την πάρω κ σε άλλες στάσεις κ οπωσδήποτε να τη χύσω στο στόμα..

Συστήνεται ανεπιφύλακτα για τους λάτρεις των milf γυναικών..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
kritwn99
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
1.053
Πόντοι:
1.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 info@123, giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2023
Ανέβασε το επιπεδο του βρωμοΜεταξου...
review reaction 1 Επιρρεπής
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1