Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Χριστίνα είναι ένα καινούργιο Μόρο από Λευκορωσία με μαύρα μαλλιά άσπρο δέρμα μικρά βυζιά ορεο μοντελε κορμί μετρίου αναστήματος μεγάλο της ατού η γλυκιά προστηχοφατσα,αυτό με έκανε και να περάσω.
Στο δοματιο χαμογελαστή είχε διάθεση να μιλήσει,μόνο αγγλικά,εγώ πάλι δεν είχα διάθεση για κουβέντα άσε που δεν ξέρω και αγγλικά.
Μου άρχισε πεταχτά φυλάκια από το στέρνο και κάτο και σταμάτησε στα αρχιδια παρακάμπτοντας τον πουτσο.
Εγλιψε με όρεξη τις μπάλες μου και ο πουτσος ειρθε κι έγινε.καποτα και τσιμπούκι σχετικά καλό.
Ιεραποστολικό όπου απέφευγε στενές επαφές και φυλάκια και όταν το παλαμάρι μου έπιασε πάτο διαμαρτυριθικε και πετάχτηκε.ενταξει της λέω σιγά σιγά.οχι λέει πάμε κανονικά αλλά πάλι όταν χονοταν όλος τα ίδια μου τον έπιανε και μου τον κράταγε για να μπενει λίγο.δεν με πείραζε αρκεί που την έβλεπα να βογκα.
Αλλαγή σε πισοκολητο κι εδώ τα ίδια και χειρότερα, έπεφτε μπροστά διπλοσε τα πόδια γενικά δεν είναι η κοπέλα που θα σφυροκοπησεις.δεν βαριέσαι λέω εγώ για την φατσούλα μπεικα .τραβιέται βγάζω καποτα και την βάζω να μου γλύφει πάλι τα αρχείδεια και να με κοιτάει ενο εγώ τον έπαιζα και την ζβερκοσα από το μαλλί μέχρι που ειρθε το τέλος με ένταση.
Δε νομίζω να ξαναπάω εκτός κι αν μάθω πος βελτιωθεικαι.
Για μια φορά καλά ήτανε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Atridis
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
7.832
Πόντοι:
11.971
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dsar263, georgesv, Ημεδαπος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού