Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 95 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η αλήθεια είναι πως εχω να γράψω κριτική πολύ καιρό.
Ο λόγος είναι διότι έχω κόψει κατά πολύ από το σπορ και δεύτερον έχω 2-3 στανταρακια και όποτε χρειαστεί περνάω.

Τατιάνα λοιπόν.
Τατιάνα ήταν πριν, σήμερα η τσατσά δεν είπε όνομα. Μόνο κοίταζε βιντεάκια από Ουκρανία σε σχέση με τον πόλεμο παρέα με έναν συμπατριώτη της ο οποίος περιμενε να περάσει και αυτός.
Έγραψα σε σχόλιο από κεκτημένη ταχύτητα πως είναι Ρούσκι αλλά το κορίτσι είναι Ουκρανή.
Ψηλή λιγνή , εφηβικό στήθος κορμί αθλήτριας αν και δεν έχει ασχοληθεί απ' ότι μου έχει πει, είναι natural.
Πρέπει να έχει έρθει πρόσφατα διότι είναι φρέσκια ακόμη και δεν έχει καταβληθεί από το αλκοόλ.

Ρε σεις πίνουν πολύ αυτοί !
Πάντως ήταν οκ σήμερα. Το αναφέρω από την προηγούμενη φορά που ήταν εδώ.
Μπήκε μέσα αερατη πέσανε αγκαλιές τύπου : ήρθε ο ναυτικός απ'τα καράβια ? και με "πετάει" στο κρεβάτι ξεκινώντας μια δυνατή πίπα ενώ είχε στηθεί στα 4 και χαζευα στον καθρέφτη το κορμί.

Ωραίο δυνατό τσιμπούκι του στυλ: κανείς δεν φεύγει αχυστος μαζί μου.
Πέρασε μπάλες με δύναμη , όσχεο καβλι, έδινε ρεσιτάλ.

Εγώ χαζευα την πλάτη και τους ραχιαίους που έχει.
Πίστευα πως δεν θα χύσω λογω της απογευματινής προπόνησης (πόδια) λόγω κόπωσης.

Ανέβηκε από πάνω χτυπήθηκε με απίστευτη δύναμη ξεκαβαλησε και με μια γρήγορη κίνηση αφαίρεσε το προφυλακτικό και τα πήρε στο στόμα.

Με σκούπισε προσεκτικά, σηκώθηκε πήγε νιπτήρα, πλύθηκε, εναγκαλισμός πέσανε κάποια σχόλια εκατέρωθεν για τα σώματα και αποχώρησε.

Σύντομα θα επιστρέψω, πολύ σύντομα.

Καλή συνέχεια στους συναγωνιστές

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Πρυτανης
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.264
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 4 review reaction 1 review reaction 2 amjik, Dsar263, The Keeper και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2023
Αγαπητέ Πρύτανη τί να πω... Είστε ένας Νέστορας ... Θα ήταν άδικο και για το site κάποια στιγμή να μην διασταυρωθούν οι δρόμοι μας...
review reaction 1 Πρυτανης
08 Αυγούστου, 2023
@amjik αγαπητέ τίποτε ακατόρθωτο .
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2