Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 304 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κοίταξε να δεις... Αγαπητέ μύστη και αναγνώστη.Απο ποτέ μια επίσκεψη γίνεται vfm η φόλα?Την κοπέλα περιττό να πω την ψάχνω εδώ και ένα μήνα να την πετύχω.Διαβεβαιωνω ότι αν είσαι φαν πετιτ,είναι ότι πρέπει.Ξανθουλα,αγυμναστο αλλά καλό κορμί,είναι η τύπισσα που πας να πάρεις καφέ σε ένα μαγαζί και γυρνάς και βλέπεις πίσω σου μια κοντή Ρωσίδα τουρίστρια με καλοκαιρινό φόρεματακι χωρίς σουτιέν να αναγράφονται οι ρωγιτσες της στο φόρεμα,να τη κοζαρεις λίγο,γυρνάς μπροστά και λες εγλυφα.Χωρις πολλά πολλα στα του αγώνα,μπαίνει η κοπέλα ξεκινάμε ελαφρά χαιδολογηματα μέχρι να πάρω μπρος,πράγμα που έγινε,βάζει σκούφο και ξεκινάει ένα αρκετά καλό τσιμπούκι.Με άφηνε έλαφρα να παίζω και με το μουνι της αλλά απέξω απέξω.Με κάνει κάγκελο,γυρνάει βάζει κρέμα και ανεβαίνει πάνω μου και μετά από δύο λεπτά γυρίσαμε σε ιεραποστολικό.Παραλληλα σε όλο αυτό κάτι έλεγε στα ρωσικά αλλά είχε ευδιάθετη διάθεση (μπορεί και να με δουλευε,δε ξέρω).Γυρνάμε λοιπόν ιεραποστολικό,δυνατά μπασιματα εγώ,παύση πιπιλισμα ρωγών και και ξανά πάλι μπασιματα,ωραία ηχητικά από μέρους της (αληθινά η ψεύτικα,δε ξέρω)μέχρι να έρθει το τελείωμα.Χαμογελασε,με ρώτησε αν ξέρω ρωσικά,ΣΤΑ Ρωσικά παρακαλώ και εγώ ξέρω μόνο νιετ και ντα,οπότε ψιλοσυμμετεχα στο δούλεμα.Η κοπέλα είναι αρκετά ευδιάθετη και ορεξατη πράγμα καλό,από υπηρεσιες όμως δεν είναι κάτι έξτρα ουαου φοβερό,πολύ τυπικά πράγματα.Σιγουρα έχυσα,αλλά έχω χύσει και με απίστευτες φολες από πείσμα και μόνο.Καταληγω ότι φόλα δεν είναι σίγουρα η κοπέλα,αλλά δεν είναι και vfm.Σιγουρα αν ψάχνεις πετιτ ,είναι μια πολύ καλή επιλογή.Μπορει ξανά δε ξέρω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαργκό
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΒourdeloOla
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
81
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, ThE, baroc και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2023
Συμφωνώ.
Μια δοκιμή αξίζει αλλά δεύτερη φορά δεν έχει νόημα αφού δεν προσφέρει τίποτα ιδιαίτερο.
Απλό αποστειρωμενο πρόγραμμα με πίπα που δεν βγάζει νόημα και πολύ κρέμα.
Πολύ καλό για το τίποτα απ' όταν πρωτο εμφανίστηκε
06 Αυγούστου, 2023
Είναι όμορφη σίγουρα αλλά μόνο απλό πρόγραμμα ξενερώνω.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2