Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στη 2η βάρδια, τη Σοφία τη πρωτοείδα τέλος Ιουλίου στο 86β ,αμέσως μου έκανε κλικ όμως το οτι δούλευε με τον σπαστικό ασπρομαλλη τσατσο ήταν αρκετό ώστε να μη περάσω ελπίζοντας ότι θα τη πετύχω ή σε άλλο οίκο ή με άλλο τσατσο/τσατσά ,σήμερα λοιπόν τη πέτυχα στον όροφο και αμέσως βγήκε από τη τσέπη το 20ρικο μίας και δε μπορούσε να λείπει αυτό το κοντοπουτανο από το παλμαρε μου.
Ο Τσάτσος κάτω την είχε παρουσιάσει ως "βερα" Ισπανίδα...εδώ η υπηρεσία τη παρουσίασε από Βενεζουέλα.
Πρόκειται για μια καστανοξανθη κοντή λατίνα πιτσιρικά ,λεπτή με μικρό βυζακι και πάρα πολλά τατουάζ.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο, φρεσκαριστικα και τη περίμενα, ήρθε στο δωμάτιο μαζεμένη αρκετά ενώ η κατάσταση γίνεται ακόμα χειρότερη μίας και δε μιλούσε αγγλικά.
Από προκαταρκτικα (λέμε τώρα ) χαιδεμα στο στήθος και το πούτσο, φιλιά δε δίνει, την ξάπλωσα στο κρεβάτι τη φίλησα σε λαιμό βυζάκια κατέβηκα προς τα κάτω και κουνώντας μου το δάχτυλο της μου έδειξε όχι, σηκώθηκα έβγαλα ένα πενταευρω το άφησα δίπλα της και της έδειξα να τη γλυψω ,εγνεψε οκ ,στη συνέχεια αφού ευχαριστηθηκα λίγο το μουνακι της ξάπλωσα, αφου μου έπαιξε λίγο το πούτσο προσπάθησε να μου περάσει το προφυλακτικό, με λίγη βοήθεια μου τα κατάφερε, η πίπα της δεν ήταν κακή τελικά, πρώτη στάση την έστησα στα τέσσερα ,χρειάστηκε να τη διορθώσω τη στάση 2 φορές, δεύτερη στάση με αυτήν ανάσκελα, μετά από λίγο χωρίς να τη ρωτήσω έβγαλα το προφυλακτικό και έχυσα πάνω στα μουνοχειλα της, δεν εφοδιάστηκε ούτε συσανασχετησε πάντως.
Στο δωμάτιο έκατσα ένα 10λεπτο, η πιτσιρικά δεν έχει καθόλου καλή συμμετοχή, θα πω οτι είναι μόνο για συλλέκτες, βέβαια το ότι δέχτηκε να τη γλυψω με 5 ευρώ ίσως να σημαίνει ότι δουλεύει και αυτή με τη λογική του "κερματοδεκτη"οπως πολλές λατινες, προσφέροντας υπηρεσίες που δεν ανακοινωνονται πχ ελεύθερο στοματικό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.128
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 6 review reaction 1 trupokatharisths, Επιρρεπής, Dsar263 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού