Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνήθως όταν αποφασίζω να κάνω την τσάρκα μου, κάνω κ έναν έλεγχο στις κριτικές σχετικά με το κορίτσι που θα επιλέξω.
Είχα περάσει από 5-6 σπιτάκια πριν μπω στο Φιλιπ11α κ μου γυάλισε η Έμιλυ. Καστανόξανθη, βυζί 3αρι, μεγάλες ρώγες, Ρουμάνα καριόλα..
Βγήκε από τα δεξιά με ύφος γυναίκας που δε σου αφήνει περιθώρια επιλογής. Με την τσατσά αριστερά μου κ την Έμιλυ δεξιά να μου τραβά την πούτσα μέσα από τη βερμούδα, δεν κατάφερα να κρατηθώ, δεν έλεγξα τις ορμές μου κ τις κριτικές κ μπήκα στο δωμάτιο ο βλαξ.
Στα ενδότερα έζησα το ναυάγιο της ζωής μου, μια γυναίκα νευρική, που δε σου επιτρέπει να βουτήξεις στα βυζιά της, να χουφτώσεις την κωλάρα της, μη το ένα , μη το άλλο, καμία συμμετοχή, εντελώς υποτυπώδης, νευρασθενική, βιαστική , ό,τι χειρότερο μου έχει τύχει.
Στα του αγώνα, με τα μωρομάντηλα να σκουπίζει κ να τρώει το χρόνο για να κάνει ελεύθερο στοματικό , που ούτε ξέρει πως το κάνουν, σε πονάει , σε γδέρνει, βάζει δόντι, ούτε ξέρει τι κ πως .. τέλος πάντων αφού μου σηκώθηκε, επέλεξα το ιεραποστολικό κ με ένα γερό σφυροκόπημα στη μουνάρα της ήρθε το τέλος..
Αγχωτικό, πιεστικό σαν καταναγκαστικό έργο που πρέπει να περατωθεί προκειμένου να δραπετεύσεις από τη φυλακή..
Κατράμι σε όλες αυτές κ να προσέχετε μάγκες το σαλονάρισμα, γυναίκα που σου βάζει χέρι στο σαλόνι είναι μόνο κ μόνο για να σου σηκωθεί κ να σου πάρει το παράβολο.. Εκεί εξαντλούνται οι υπηρεσίες της, μετά τέλος.
Πολύ χρόνο της αφιέρωσα. Κατράμι κ πάλι..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 21, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
kritwn99
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
1.053
Πόντοι:
1.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Milfomaniac, Mike_k και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2023
Ο κανόνας που ισχύει πάντα. Ρουμάνα κνπανω απο ενα μηνα στο κλαρί, ισον ΦΟΛΑΡΑ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1