Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Το καλοκαίρι προσφέρεται για τσάρκα κ ξαλάφρωμα. Καθότι το μάτι γεμίζει από γυναικεία πόδια κ βυζιά γύρω σου, η ενόχληση ανάμεσα στα πόδια σου γίνεται ολοένα κ πιο έντονη. Επίσης καθώς λίγες μέρες πριν είχα μια διεκπεραιωτική συνάντηση, ένα ναυάγιο με άλλη κοπέλα της γειτονιάς, είπα να ξαναπεράσω. Έψαχνα κάποιο στανταράκι, αν το έβρισκα φυσικά. Μόλις μπήκα στο Φ59 είδα την Άννα. Την Αννούλα την έχω ξαναπάρει, κανένα τρίμηνο πριν περίπου, είναι Αλβανίδα κοντά στα 40, λεπτούλα μέτριου αναστήματος, βυζί 2άρι, σωστό άτομο κ εξηγημένο. Θα τη χαρακτήριζα μαγκάκι. Εδώ λέω είμαστε, δε χρειάζεται ψάξιμο. Με θυμόταν (?) , πάντως με καλωσόρισε κ περάσαμε στο δωμάτιο.
Η Άννα κάνει ελεύθερο στοματικό, καραμελώνει πολύ καλά την περιοχή, κάνει όλες τις στάσεις, είναι δεκτική στα γλωσσόφιλα, αλλά με τη συγκεκριμένη μου αρέσει το cowgirl, με τρελαίνει να την βλέπω να ανεβοκατεβαίνει στην πούτσα μου.
Τα βυζιά της άρχισαν να ακολουθούν το νόμο της βαρύτητας, αλλά ακόμα κ έτσι είναι καυλάκι.
Δε χρειάζεται να πω περισσότερα, καθώς όπως αναφέρουν κ οι προηγούμενοι συναγωνιστές είναι μια τίμια επιλογή, επαγγελματίας που σέβεται τον πελάτη που την τιμά κ που ούτε την ερωτεύεσαι αλλά ούτε κλαις κ τα λεφτά σου.
Είναι ό,τι πρέπει, αν θες να ξαλαφρώσεις από την πίεση που νοιώθεις στα αρχίδια σου.. καλές τσάρκες..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kritwn99
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
1.055
Πόντοι:
1.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 AntifitCondom, giorgiodelafuentes2, EvilPlasma και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού