Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέμπτη 6 Ιουλίου γύρω στις 1:30 είχα όρεξη για μελαχρινό πιπινακι με πλούσια τα χαρίσματα. Πρόστυχο αλλά και όμορφο πρόσωπο. Κατεβαίνω Τροφωνίου 11 να συναντήσω την Στέλλα. Ήμουνα τυχερός το μωρό δεν ήτανε στο δωμάτιο βγαίνει από την κουρτίνα φορώντας μόνο κάτι λωρίδες ξεκινώντας από το λαιμό της να κατεβαίνουν στα όμορφα στρογγυλά
βυζιά της και να καταλήγουν στα μπούτια της για να σου θυμίσουν ότι ανάμεσα τους υπάρχουν τα πιο όμορφα μουνόχειλα . Χωρίς να πούμε κάτι τις δίνω 60€ για 1/2 ωρα με βάζει στο δωμάτιο κ μου λέει ετοιμάσου κ έρχομαι. Δεν άργησε ήρθε στο λεπτό . Με ρωτησε αν θέλω πίπα και τις είπα ότι προτιμώ να τις γλείψω το μουνακι της. Με κοίταξε και κούνησε το κεφάλι της κατέβηκα γρήγορα κάτω και ξεκίνησα το μωρό το απολάμβανε μέχρι που μου λέει τον θέλω μέσα μου. Μπορούσα να τις χαλάσω χατήρι ? Ανέβηκα μου φόρεσε το προφυλακτικό και μπήκα μέσα της το μουνακι της ήτανε καυτό κ με καυλωνε περισσότερο. Ήμουν έτοιμος να χύσω αλλά δεν ήθελα ακόμα την ήθελα και άλλο. Τότε η Στέλλα μου λέει όλο καύλα "εγώ από πάνω εγώ από πάνω" και εγώ όντος εθισμένος στην μουνάρα της τις κάνω το χατίρι γυρνάω ανάσκελα και αυτή με καβαλάει μπαίνει μέσα μου παιζοντας με την μουνάρα της σε 2 λεπτά έρχεται σε οργασμό και με κάνει μούσκεμα. Όταν ηρέμησε μου λέει έλα στα 4 μου στήνεται χαζεύω το κορμί της και μπαίνω. 5 λεπτά απόλυτης ηδονής εγώ να την καρφωνω και η Στέλλα να με παρακαλεί να μην σταματάω. Αφού τελικά έχυσα έναν ποταμό και μούσκεμα από ιδρώτα και αλλά ζουμιά με αγκάλιασε και με ρώτησε αν πέρασα καλά . Τις είπα δεν πέρασα καλά αλλά φανταστικά .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2023
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
60€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΦΑΚΙΡΗΣ, Paliotsarkadoros, Milfomaniac και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2023
Η κοπέλα πίπα ακαποτα και φιλια κάνει;;
03 Αυγούστου, 2023
Μήπως δουλεύει πρωί ;
03 Αυγούστου, 2023
Στάζει καυλα η Στελλα...έχω πάει πολλές φορές και έχω περάσει τέλεια!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3