Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινή επίσκεψη στον οίκο και ενώ είχα διαβάσει ότι δουλεύει η Αναστασία από (Ουκρανία - Ρωσία, από τι μου είπε) είπα να δοκιμάσω και εγώ λόγω καλόν σχολίων.
Εχω ξανά επισκεφτεί το χώρο και είναι σαν studio μέσα.
Με το που βγαίνει η Αναστασία βλέπω μια 45+ με κοντό μαλλί και έρχεται και με φιλάει στο στόμα και δεν λέει να φύγει... Ε με καυλωσε και έδωσα το μπλε παράβολο και μπήκα.
Έρχεται σε 2 λεπτά και βγάζει το κορμάκι και βλέπω ,βυζι πεσμένο, και κορμί που φαίνεται η ηλικίας της, κάτι που μου αρέσει, και με ρώτησε εάν θέλω με καποτα και τις είπα εννοείται, και μου απάντησε ότι το προτιμάει και εκείνη με, και ξεκινά με καραμελωμα και σιγά σιγά ανεβαίνει κορμό και κλαπ, το εξαφάνισε στο στόμα της όλο, εκεί καυλωσα και την γύρισα 69,πολυ όμορφα μύριζε το μουνι της, και αφού γλυφαμε για κάνα 5 λεπτό μου είπε θα με γαμισεις, και την γυρνάω ιεραποστολικο να βλέπω τα μάτια της και την καυλιαρικη φάτσα της που με καυλωσε τρέλα, και αρχίζω να δίνω πόνο αλλά λόγω ζέστης που έφαγα έξω δεν έλεγε να τελειώσω, οπότε την γυρνάω στα τέσσερα και εκεί έγινε σεισμός, μέχρι που τελείωσα και συνέχισα να την πηδαω χωρίς να έχει καταλάβει ότι τελείωσα, και αφού βγήκα με ρώτησε εάν τελείωσα, και τις λέω εδώ και δύο λεπτά...
Διάρκεια παραμονής 12 με 15 λεπτά και δεν ενόχλησε κάνεις παρόλο που άκουσα κόσμο να περιμένει...
Αποτέλεσμα είναι ότι έχει πήρα, σέβεται τον πελάτη και κάνει τα πάντα για να φύγεις ευχαριστημένος.
Σίγουρα θα ξανά πάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Stallone
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
327
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, f104, Accountant και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού