Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μια τελευταία κατάθεση πριν φύγω για διακοπές και λέω να δοκιμάσω κάτι καινούργιο. Εμφανίζονται 2 κορίτσια, η Καρολίνα που σαλοναρει εντελώς γυμνή, κάτι που προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου και η Συλβια που βγαίνει με ζαρτιέρες και μαύρα εσώρουχα. Έχει μαύρα μαλλιά μακριά ωραίο κορμί με καμπύλες και πολύ ωραία χειλάκια, ιδανικά για να σου βεντουζώσουν τον πουτσο και να σε απογειώσουν. Πληρώνω κατευθείαν και περνάω στο δωμάτιο που είναι καθαρό και περιποιημένο. Έχει καθρέφτη και στο πλάϊ και στην πλευρά που είναι τα πόδια. Μετά από λίγο έρχεται και το μωράκι και το κουτουπώνω κατευθείαν. Τριβεται για λίγο πάνω μου και μετά κατεβαίνει χαμηλά για πεοθηλασμό. Έκανε μια αρκετά καλή πίπα που σε συνδυασμό με τις τσιμπουκοχειλάρες που έχει είναι αρκετά για να σε τουρμπίσουν. Αφού τον ρούφηξε αρκετά και σε γρήγορο ρυθμό ήρθε η ώρα για σεξ. Μου έβαλε προφυλακτικό και της είπα να με καβαλήσει ώστε να χαϊδεύω και τις βυζάρες της ταυτόχρονα. Στην αρχή κοπανηθηκε μόνη της και στην συνέχεια δούλεψα και εγώ λίγο καρφωνοντας το μουνακι της δυνατά ανεβοκατεβάζοντας την λεκάνη μου. Στην συνέχεια κατέβηκε και στήθηκε ελαφρώς λοξά στο κρεβάτι για πισωκολητό. Για τα γούστα μου έχει πολύ ωραίο κορμί που σε συνδυασμό με το ωραίο προσωπάκι της και την εικόνα που έβλεπα στον πλαϊνό καθρέφτη ήταν υπερκαβλωτικα. Το γραπωσα από τα ωραία του κωλομέρια και το κάρφωσα δυνατά δίνοντάς του και μερικά σκαμπιλάκια. Εννοείται ότι σε 2 με τρία λεπτά το έχυσα. Δεν μπορούσα να κρατηθώ περισσότερο. Τελειώνοντας δεν βιάστηκε καθόλου να τραβηχτεί και μάλιστα όπως ήμουν μέσα της και στάγγιζα της έκανα μασαζακι ψηλά στην πλάτη της και χαλάρωσε κι αυτή ελαφρώς λέγοντάς μου, μείνε έτσι ακουμπώντας το κεφάλι της στο στρώμα. Μετά από κάνα λεπτό τραβήχτηκα , σηκωθήκαμε ντύθηκε, χαιρετηθηκαμε και έφυγε. Σίγουρα θα την πρότεινα γιατί είναι ωραίο κοριτσάκι και με γαμήθηκε χωρίς βιασύνες. Εννοείται ότι θα ξαναπεράσω μελλοντικά. Καλό καλοκαίρι σε όλους τους καβλιάρηδες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.423
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George Alpha, STAVROS6969, Accountant και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2023
καλές διακοπές παικταρά μου
review reaction 1 Milfomaniac
27 Ιουλίου, 2023
Αυτή η Συμβία δεν ειναι μια μελαχρινή η οποία εργάζεται εκεί στη φιλιππιδου συνήθως στη 12-6 βάρδια τη νύχτα, και έχει περίεργη φωνή και θα μπορούσε να είναι εγχειρισμένη?!? Και κάποιος άλλος το έχει γράψει σε κριτική του...
review reaction 1 Johnny87
27 Ιουλίου, 2023
Ευχαριστώ πολύ γίγαντα. Ρίξτε και κάνα πούτσο για μένα μέχρι να φύγετε κι εσείς για διακοπές ??
27 Ιουλίου, 2023
Φιλε αν εννοεις μια μελαχρινη με τραχεια ανδρικη φωνη, ψηλη, αυτη πρεπει να ειναι τραβελι!! Ετσι γραφουν μελη εδω μεσα! Αλλα στο λεω και γιατι την εχω δει και εγω!Money MouthΟυάου!
review reaction 1 Bill the Dark Night
28 Ιουλίου, 2023
Αρε @milfomaniac ταιριαζουμε πολυ στα γουστα..

Οταν βλεπω καποια ενημερωση απο εσενα ειναι σαν να διαβαζω το χαρτη μου που να παω και τι να γαμησω! χαχα

Επισης θα συμφωνησω και εγω με αυτες που βγαινουν τελειως γυμνες δεν μου αρεσει..
review reaction 2 Milfomaniac
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5