Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πέρασμα με Αλιόνα για δεύτερη φορά μετά από χρόνια. Τα μαλλιά της τα έχει ράστα τώρα. Βυζάρες τεράστιες μπουτάρες κωλάρες. Πλούσια τα ελέη γενικά. Μπαίνει στο δωμάτιο και έρχεται στο πλάϊ μου, τουρλώνοντας την κωλάρα της στον καθρέφτη. Μου λέει ότι δεν έχω ξαναπάει και της λέω ότι έχω περάσει άλλη μια φορά αλλά πάνε χρόνια. Την τραβάω πάνω μου και αρχίζω να ρουφάω τις βυζάρες της εναλλάξ. Αυτή τα κουνάει μέσα στην μούρη μου και προσπαθεί να με πνίξει ενώ μετά περνάει το χέρι της στην πλάτη μου ασκώντας λίγο πίεση κάνοντάς μου ένα υποτυπώδες μασάζ. Σταματάει και κατεβαίνει προς τα κάτω χαιδεύοντας μου το πόδι από το μηρό έως κάτω. Σταματάει στην πατούσα και αρχίζει να την τρίβει και να πιέζει τα δάχτυλα ένα ένα ενώ εγώ χουφτώνω την κωλάρα της και την παίρνω μάτι στον καθρέφτη. Μετά συνεχίζει το ίδιο και με το άλλο πόδι. Αφού τελείωσε με τα πόδια μου ήρθε η στιγμή και για την πούτσα μου που καθόταν παραπονεμένη. Περνάει τα χέρια της με αντισηπτικό με καθαρίζει και με μωρομαντηλο και αρχίζει το γλείψιμο. Στην αρχή περναει ελαφρώς με την γλώσσα φτάνει στα μπαλάκια και αρχίζει να τα ρουφάει. Πότε το ένα, πότε το άλλο πότε και τα δύο μαζί. Η πούτσα μου έχει γίνει ήδη κάγκελο και την βάζει στο στόμα . Κάνει μερικά κατεβάσματα και μετά την εξαφανίζει όλη. Εγώ έχω αράξει και απολαμβάνω γλείψιμο χουφτώνοντας και χτυπώντας την κωλάρα της. Την γλείφει πάνω κάτω με την γλώσσα, ξαναπερναει από μπάλες, ξαναμπουκώνει έως τέρμα και με έχει κατακαβλωσει. Κάνα δυο φορές σταματάει και σκουπίζεται με μια χαρτοπετσέτα . Δεν κατάλαβα αν ήταν σάλια ή κάποια δικά μου υγρά που είχαν βγει πρόωρα. Ενώ συνεχίζει την τσιμπουκάρα της ακούγεται η τσατσά να της λέει " άντε κοπέλα μου", οπότε μετά από λίγο με ρωτάει αν θα κάνουμε σεξ ή θέλω μόνο τσιμπούκι. Της λέω ότι θα κάνουμε και μου φοράει προφυλακτικό. Με ρωτάει πως θέλω και της λέω να με καβαλήσει. Κάθεται πάνω στην πούτσα μου και αρχίζει τα βαθιά καθίσματα ενώ της έχω χουφτωσει τις βυζάρες της και τις πασπατευω. Σταματάει λίγο ίσως γιατί κουράστηκε και αρχίζω να κουνάω εγώ την λεκάνη μου πάνω κάτω γαμωντας την δυνατά και ακούγοντας τα πλατς πλουτς. Σταματάω και της λέω να στηθεί για πισωκολητό. Τουρλωνεται και της τον χώνω στην μουνάρα αρχίζοντας να την γαμάω στην αρχή σιγά πιάνοντας της τον ώμο και κάνοντάς της μασάζ αλλά γρήγορα επιταχυνω γιατί η θέα του πάτου της είναι σούπερ. Αυτή κρατάει κόντρα με το χέρι τής στο κρεβάτι και μου λέει, έτσι γάμα με δυνατά. Δεν μπόρεσα να κρατηθώ πάνω από ένα λεπτό. Νιώθω να έρχεται το τέλος και της λέω να τον πάρει στο στόμα για να την χύσω. Γυρίζει, βγάζω το προφυλακτικό και της τον δίνω στο στόμα. Τον ρουφάει για λίγο και τα χυσια μου πετάγονται με πίεση ενώ της χαστουκίζω τα κωλομέρια. Τον κρατάει για λίγο για να στραγγίξω και μετά σηκώνεται και μου δίνει μωρομαντηλο να σκουπιστώ. Τώρα που το σκέφτομαι δεν ήρθε στον νιπτήρα για να τα φτύσει, μάλλον τα έφτυσε σε μωρομαντηλο. Αυτό δεν το πρόσεξα γιατί σκουπιζόμουν και δεν την κοιτούσα. Πέρασα μια χαρά αλλά ήθελα να μπορούσα να κρατηθώ λίγο παραπάνω, να την γαμήσω δυνατά. Έχει κορμί που σε προδιαθέτει για δυνατό σφυροκόπημα, τουλάχιστον εμένα. Ίσως ξαναπάω από Σεπτέμβριο για ένα δυνατό γαμήσι εάν κρατηθώ περισσότερο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 22, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.307
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dsar263, Επιρρεπής, EvilPlasma και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2023
Από μουρμούρα και πολυλογία πώς πήγε? Γιατί τα τελευταία χρόνια ήταν τίγκα στα ψυχολογικά και έπαινε την πάρλα μέσα στο δωμάτιο.
review reaction 1 Milfomaniac, alfa291
24 Ιουλίου, 2023
Καμία πολυλογία. Ίσως επειδή δεν με ξέρει. Μια χαρά πέρασα πραγματικά
review reaction 1 patrick
02 Αυγούστου, 2023
Γλωσσοφιλα δινει;
03 Αυγούστου, 2023
@pannnos δεν ζητάω γλωσσόφιλα ποτέ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4