Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οταν πηγαίνω στο σπίτι νιώθω υπερβολικά άνετα, περνάω λοιπόν κ μου λέει η υπηρεσία ότι δουλεύει η Μαριάννα κ Τζούλι (το ήξερα) δίνω παράβολο και περνάω στο μεγάλο δωμάτιο με Μαριάννα, αφού ξάπλωσα άνοιξε η πόρτα κ μπήκε το ομορφότερο πλάσμα στο δωμάτιο, ξάπλωσε δίπλα μου λίγο social,κ βουρ στο ψητό,τι κορμί είναι αυτό;τι απαλή επιδερμίδα,τι αρωματισμένο σώμα, καμπύλες, ξεκινήσαμε με χάδια παντού, πήρε το χέρι μου και το έβαλε στο καλύτερο σημείο του σώματος της, τρελάθηκα, συνέχεια με 69 , μακάρι να το εγλυφα ακόμα,δεν χορταινα με τίποτα, ακούστηκαν κ κάτι κραυγουλες ηδονής, μετά από κάμποση ώρα καρφώθηκε στο κοντάρι κ εγώ να βλέπω την ολοστρόγγυλη κολάρα της να πηγαίνει πάνω κάτω,την γυρίζω ανάσκελα κ ξανά ξεκινάω γλυφομούνι κ ξανα κάρφωμα με τέρμα ανοιχτά τα πόδια, ήρθε το τέλος μέσα της,το ευχαριστήθηκα όσο δεν φαντάζεστε,με ένα red bull ήρθα στα ίσια μου, Μαριάννα είσαι λατρεία!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 27, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
165
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Enter_Analman, perseas, superkablomenos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2023
Φιλε η Μαριάννα ειναι τρανς ενχηρησμενο??
review reaction 1 superkablomenos, opel2000
18 Ιουλίου, 2023
τι μουνι εγλειψες ρε μυστη
review reaction 1 review reaction 3 superkablomenos, opel2000, Milfomaniac
18 Ιουλίου, 2023
καλα θα τρελαθουμε ...εντελως.....
Αλλα λιγο η ζεστη ..λιγο η συγκινηση , λιγο τα λογια του παππα ....
18 Ιουλίου, 2023
Ναι εγχειρισμενο είναι και εγλυψα το ωραιότερο μουνι,κ θα το ξαναγλυψω πολλές φορές ακόμα!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4