Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 71 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Κατέβηκα Βέργας με σκοπό να καταθέσω στην Νάνσυ αλλα επειδή άφησα το αυτοκίνητο ακριβώς έξω απο αυτό το μπουρδέλο και ήταν ανοιχτό πέρασα μέσα.Ειδα μια τύπισσα γυρω στα 30 με 32 καστανοξανθη αλβανίδα την έκοψα με πολυ ωραίο σώμα μου ανακοίνωσε το πρόγραμμα και πέρασα στο δωμάτιο.Μπηκε μεσα και άφησα την πορτα ανοιχτή του δωματίου και ξαφνικά η μουσική του οίκου σταμάτησε να παίζει.Λεω τι κάνεις?.Μου λεει μόνοι μας είμαστε η τσατσά έχει πάει στο περίπτερο και η πόρτα είναι κλειδωμένη.Λεω δεν είμαστε καλά δεν μου έχει ξανατυχει αυτό εν τω μεταξύ.Τελοσ πάντων μετα απο πολυ κουβέντα λεω μια ψυχή που είναι να βγεί ας βγει και συνεχίζω κακώς βέβαια.Ξαφνικα ακουω την πορτα του οίκου να παει να ανοίξει και η πουτανα πετάγεται και παει να την φρακαρει για να παρεμποδίσει τους πελάτες να μπούνε και ταυτόχρονα ακούω απο το κουζινακι ενα μουγκριτο η τσατσά ηταν σίγουρα της λεω φυγε απο πανω μου τωρα εγω δεν λειτουργώ έτσι και σηκώθηκα και έφυγα και πηγα μετα δίπλα στην Νάνσυ.Εν ολίγοις ληστεία πολύ περίεργα πράγματα ανωμαλία full και δεν χρειάζεται να μακρυγορησω περαιτέρω.Οταν τελείωσα απο την Νάνσυ επέστρεψα να παρω το αμάξι και παλι το ίδιο σκηνικό ειδα οτι είχαν κλείσει το φώς του οίκου ειχαν αφήσει μισάνοιχτη σχεδόν την πορτα του μπουρδέλου και προφανώς έψαχναν για το επόμενο θύμα.Δεν θα έγραφα κριτική αλλά μόνο και μόνο για να προλάβω άλλους συναγωνιστές και να μην πάθουν τα ίδια και στην ουσία να τους κλέψουν το 20ευρο και να τους στραβωσει και η φαση επιβάλλεται να γράψω.Το ονομα της δεν ρο ρώτησα αλλα θα την καταλάβετε.Προσοχη γιατί στο σαλόνι βγαίνει γλυκύτατη.Καλο βράδυ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
598
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, Dsar263, kavlodrapanos35 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2023
μάλλον έψαχνε για ροματζαδες και εσύ δεν το'πιασες το υπονοούμενο.
15 Ιουλίου, 2023
Ισως η Ελένη που δουλεύει και στο Βεργας 7 ? Γενικως αγενης και κακοτροπη ..
16 Ιουλίου, 2023
Δεν ξερω αν ειναι η Ελένη απο το Βέργας 7 δυστυχώς.Αν ήθελε ροματζαδες πιστεύω θα μπορούσε να το εκδηλώσει διαφορετικά διότι αυτός ο τρόπος όπως και να το κάνουμε είναι περίεργος.Πιστευω όμως οτι δεν ισχύει αυτό γιατι μετα οταν έφευγα πάλι το ίδιο έκαναν με την πόρτα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3