Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σχολώντας από τη δουλειά δεν είχα κάτι καλύτερο να κάνω , μιας και δεν είχα επισκεφτεί ποτε ξανά τον εν λόγω οίκο , μπουκάρω μέσα !
Η τσατσα ευγενέστατη , μου παρουσιάζει την Ιννα , μελαχρινό , ψηλό , με χυσοφατσα καυλοουκρανακι, χωρίς σκέψεις μπουκάρω μέσα ! Εδώ να σημειωθεί ότι καμία σχέση με τις φωτο της άλλης αδερφικής ιστοσελίδας , είναι πολύ πιο hot από κοντά . Ήρθε η ώρα λοιπόν που μπαίνει μέσα η Ιννα , χωρίς να διστάζω της λέω ότι γνωρίζω να μιλώ ρωσικά οποτε δωθηκε ο αγωνας σε αυτή τη γλωσσα. Αρχικά ήρθε πάνω μου και παρέα με λίγα σοσιας άρχισε να ρουφάει ρογες , το έκανε γαματα μέχρι που καυλωσα , ύστερα κατέβηκε καραμέλωσε λίγο τις μπάλες και μετά πέρασε καποτα για ενα ωραίο και χαλαρωτικό τσιμπουκωμα . Αφού έγινα Τούρμπο ανέβηκε πάνω μου και πηδήχτηκε σαν σκυλα έτσι ακριβώς όπως αρμόζει στη φάτσα της . Μετά στα τέσσερα δέχτηκε πολύωρο γαμησι δυνατό με πολύ χαστούκι που φάνηκε να το γουστάρει ! Συνοψίζοντας ήταν μια πολύ καλή συνάντηση σίγουρα θα ξανά τιμηθεί ! ( τα δεκαριά που μοίρασα μάγκες είναι γούστα , εμένα εκείνη τη στιγμή μου τη βίδωσε να γαμησω μια ψηλή με σκύλε φάτσα , τώρα κωλο είχε μέτριο και βυζι κάτω του μετρίου , αλλά ξανά κεω είναι το τη όρεξη θα έχει ο καθένας και τι βίτσιο εκείνη τη στιγμή ) καλά γαμησια και καλά να περνάτε !!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ίννα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Felekis21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
374
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Dsar263, kanarini(2) και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2023
Αδερφέ γράφεις για "πολύωρο γαμήσι", σε οίκο που η πόρτα χτυπάει στο 7λεπτο!!!!
review reaction 1 Felekis21
13 Ιουλίου, 2023
Καλά δεν την λες και ψηλή την Ίννα. Πάντως έχει καβλόφατσα και κορμί μπαμπάτσικο. Ότι πρέπει για πισωκολλητό.
review reaction 1 Felekis21
13 Ιουλίου, 2023
Αδερφέ πολύωρο εννοώντας με τα δικά μου στάνταρ ?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3