Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 72 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Χαλαρή βολτιτσα από Μετάξι yet again,έχω βαλθεί να βρω αυτή την πετιτ Ντανιέλα που διαβάζω σε άλλες κριτικές και κάτι με έχει πιάσει και στο φαντασιακό και έχω γαμηθει να ψάχνω ένα ωραίο πετιτ κοντοπουτανο.Λενε πρόσεχε τι εύχεσαι.Ημουν στο τσακ να φύγω και πάω να τσεκαρω τελευταίο οίκο,κατεβαίνω υπόγειο και να σου το!Μαρίνα,κοντοπουτανο λεπτό πετιτακι με τατού σχεδόν παντού,μικρό σφιχτό κωλι,μαυρομαλλικο κοντό μαλλάκι με μαύρο κομπινεζον,λέω Ώπα εδώ είμαστε.Καθομαι αράζω μιας και είχε άλλους δύο σε αναμονή τους οποίους ξεπεταξε σε ζήτημα λεπτών (ωχ λέω τι φάση) και μπαίνω και εγώ.Το δωμάτιο όπως το άφησε ο προηγούμενος οριακά πεταμένα χαρτιά κάτω (κάτι τέτοια με κολλάνε να έρχομαι Μετάξι,αλλά είμαστε οικονομικά ασθενέσθεροι αυτό το καιρό)έρχεται το κορασιο,πέφτει πάνω μου αρχίζει τσιμπουκωνει,λέω γυρνά 69 και μου κολλάει το μουνι της στα μούτρα και ξαφνικά έκανα flashback το πρώτο παγωτό που έφαγα,αρκετά δεκτική τόσο που της έλεγα να γυρίσει να κάνουμε σεξ και μου κούμπωνε το μουνι της πιο πολύ στα μούτρα μου (αρκετά καθαρό και μόσχωμυρωδατο για κριτήρια Μεταξιού btw) γυρνάει ιεραποστολικό και την αρχίζω στα χλαπαχλουπα.Της λέω ασε με να γλύψω τις ρώγες σου λίγο,κομπλαρε μεν λίγο αλλά μεριασε το σουτιενοκομπινεζοειδες της (ναι δε το έβγαλε πότε,θα το θελα αλλά δε με χαλάσε κιόλας)Κάποια στιγμή ενώ κοπανιεμαι από πάνω της σα το χταπόδι , πρόσεξα ότι η τύπισσα φόραγε ασύρματα ακουστικά που πιθανόν θα άκουγε και μουσική μάλλον εν ώρα της συνεδρίας,πώς κρατήθηκα και δεν γέλασα,σκεφτόμουν τι hightechιες έχουν σκεφτεί οι πουτανες πια!Φαντάζεσαι ρε φίλε να γαμας την άλλη και να ακούει self improvement podcast!Εν κατακλείδι,το τέλος ήρθε,η τύπισσα σηκώθηκε,σκουπίστηκε και έφυγε.Ενα απλό τυπικό γαμησι,vfm δε θα τη έλεγα αλλά ούτε και πεταμένα λεφτά,αν υιοθετούσε ιδεολογία από μερικές από Φυλής και περιχώρων,η τύπισσα θα γαμιοταν γενικά αλλά και στο τάλιρο.Μετρια προς καλή συνέδρια.Καλον αγώνα μύστες και καλά γαμησια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Υπηρεσίες
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΒourdeloOla
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
81
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Dsar263, Accountant και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού