Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πήγα με άγριες διαθέσεις για ξεμούνιασμα Βικτώριας και Τάνιας γιατί το τελευταίο διάστημα έχω φάει σκάλωμα και πάω κάθε εβδομάδα αλλά δυστυχώς η υπηρεσία με ενημέρωσε ότι η Βικτώρια μόλις είχε φύγει. Η ώρα εντωμεταξύ ήταν 13:20. Δούλευε η Τάνια και μια καινούργια η Κατερίνα που ήταν δωμάτιο. Παρτούζα δεν κάνουν γιατί το Κατερινάκι είναι καινούργιο και άβγαλτο μάλλον, οπότε επιλέγω Τάνια , πληρώνω και περνάω στο δωμάτιο. Μετά από λίγο έρχεται και το κορίτσι , γδύνεται και μου φέρνει τα βυζιά της για βύζαγμα. Πήρα την δόση μου και μετά κατέβηκε και τον στρίμωξε ανάμεσα στις βυζάρες της. Ήταν ήδη σηκωμένος και τον έπαιζε ανάμεσα στην βυζοχαράδρα της ενώ τον χτύπησε και λίγο πάνω τους. Με ρώτησε πως θέλω το στοματικό και όταν της είπα χωρίς, πήρε θέση ακριβώς απεναντί μου και ξεκίνησε να ρουφάει αρχίδια. Τα περιποιήθηκε καλά πότε ρουφώντας τα και πότε γλείφοντάς τα και μετά ανέβηκε και πήρε την πούτσα μου στο στόμα. Στην αρχή απαλά ρουφώντας και γλείφοντας μόνο το κεφαλάκι και μετά άρχισε τα μπουκώματα. Οι κάβλες μου εννοείται ότι είχαν χτυπήσει κόκκινο με το όλο σκηνικό. Μία τον ρουφούσε όλον ,μία τον εγλειφε πότε από τα δεξιά και πότε από τα αριστερα και πότε έγλειφε το κεφαλάκι .Τον έβγαλα από το στόμα της και τον χτύπησα πάνω στα χειλάκια της ενω της έκανα και μερικά περάσματα περιμετρικά στα μαγουλάκια. Αυτή τον ξαναρούφηξε και προσπαθούσε να τον καταπιεί ενώ έδωσε και αρκετό γρήγορο ρυθμό. Κατάλαβα ότι εάν την αφηνα θα με τελείωνε οπότε την έκοψα. Τότε με ρωτάει , θα με γαμήσεις; Eννοείται και θα σε γαμήσω της λέω. Μου βάζει προφυλακτικο και της λέω να με καβαλήσει για να χουφτώνω τις βυζάρες της. Μία χούφτωνα και μία ρούφαγα ενώ αυτή χοροπηδούσε πάνω στο καβλί μου. Της πιάνω τα κωλομέρια και την πλάτη και βλέπω ότι είχε ιδρώσει παρόλο που ήταν αναμμένο το κλιματιστικό. Την σταματάω και την στήνω για πισωκολητό. Οδηγώ το καβλί μου στην μουνάρα της και αρχίζω να την γαμάω σιγά στην αρχή αλλά μετά παρασύρθηκα και άρχισα το έντονο γαμήσι. Αυτή κυρία, δεν δυσανασχέτησε καθόλου. Είχε τουρλώσει την κωλάρα της και με το δεξί χέρι κρατούσε κόντρα στο κρεβάτι και μου έλεγε . Έτσι γάμα με, ξέσκισέ μου το μουνάκι.Για κάνα δίλεπτο έφαγε έντονο γαμήσι με μερικά κωλοσκάμπιλα και λίγο πριν χύσω, τραβήχτηκα έβγαλα το προφυλακτικό και την τον έδωσα στο στόμα. Τον ρούφηξε πιάνοντάς τον από την βάση και μετά από λίγο άδειασα μέσα στο στόμα της. Συνέχισε να τον ρουφάει μέχρι να στραγγίξει εντελώς. Ήμουν έτοιμος να της πω να σταματήσει γιατί είχα αρχίσει να πονάω αλλά ευτυχώς σταμάτησε μόνη της. Ξέρετε αυτό που αισθάνεσαι καμιά φορά μετά από ένα έντονο χύσιμο που ο πούτσος δεν αντέχει άλλο άγγιγμα και αρχίζει να πονάει. Μου έδωσε μωρομάντηλα να σκουπιστώ ενώ και αυτή τα έφτυσε σε μωρομάντηλο. Σηκώθηκε και άρχισε να ντύνεται , ενώ μου ζήτησε και συγνώμη γιατί είχε ιδρώσει. Της χαμογέλασα και της είπα να μην ανησυχεί γιατί δεν με πειράζει. Αντιθέτως ευχαριστήθηκα γαμήσι και της είπα ότι θα ξαναπεράσω να την πάρω μαζί με Βικτώρια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.431
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Quaresma 2.0, giorgiodelafuentes2, kostakis27 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2023
Προσφερει πρωκτικο σεξ η Τανια ή το έκοψε;
11 Ιουλίου, 2023
Το πρωκτικό το έβγαλε από τις προσφερόμενες υπηρεσίες της η θεία Τάνια;
11 Ιουλίου, 2023
Άξιος άξιος
review reaction 1 Milfomaniac
11 Ιουλίου, 2023
Έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα η Τανια
ΘΙΤΣΑ από τις λίγες …..
review reaction 1 Milfomaniac
12 Ιουλίου, 2023
@Borgia21, @DAMDIM100 Πρωκτικό προσφέρει αλλά σήμερα η υπηρεσία είπε ότι δεν μπορεί.
review reaction 1 DAMDIM100
12 Ιουλίου, 2023
Φοβάται μην πάθει ότι και η Ντιάνα που ξεκωλιάστηκε από το συνεχόμενο, αχαλίνωτο πρωκτικό... Ασάλιωτα
review reaction 3 Milfomaniac
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6