Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καπάκι από ταξίδι Παρασκευή βράδυ φτάνω φυλής κατά τής 22:00..
Παρκάρω χαμηλά φωκεας και είχε Μπλάκ άουτ από ρεύμα.. έτσι αποφάσισα να πάω προς διδύμου μήπως έχει εκεί φώς... περνώντας από Έλλης βλέπω την τσατσά έξω στην πόρτα.Παω καί την ρωτάω αν μπορώ να δω τα κορίτσια με φακό..
Έτσι και έγινε.. περνάνε δύο αδιάφορες και η Λία.
Μελαχρινή όμορφη με κάπως ανατολικά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο.. κορμί στεγνό.
Με την ιδέα ότι θα γαμησω με φακό και ότι θα περάσει λίγο η ώρα μέχρι να έρθει το ρεύμα... πέρασα..
Μπήκε μέσα με χαμόγελο και βγάζει σουτιέν ενώ εγώ ήμουν όρθιος..τα παθαίνω όλα γιατί το στήθος της είναι φυσικό 2,5αρι με πολύ ωραία ρώγα.
Ακουμπάω πάνω στα βυζιά με το σώμα μου και την παίρνω σχεδόν αγκαλιά... φιλιά στο λαιμό και μετά φιλιά χωρίς γλώσσα...την πετάω στο κρεβάτι και ασχολήθηκα με αυτές τις δύο όμορφες μπάλες και φιλιά που άρχισε να βγάζει γλώσσα.. με βλέπει ότι τρίβω το καυλι μου κοντά στο μουνακι της και μου δείχνει το προφιλακτικο ..το πέρασα μόνος μου μίας και έβλεπα ότι είναι πρωτάρα.. μπαίνω λίγο χαλαρός και το πάω αργά και αισθησιακά για να νιώθω τριβή, ανεβαίνει ένταση και από τούς δύο και γατζονει με τα πόδια τα δικά μου και με πιάνει από τα κωλομερια και τριβωταν πάνω μου σαν να χύνει.. αλλάξαμε σε πισωκωλιτο πού αν και δεν έχει κωλο στηνόταν καλά..την σήκωνα όρθια και την κρατούσα από τα βυζιά.. γύριζε από μόνη της για γλωσσοφιλα..
Η τύπισσα νόμιζε ότι γαμηετε με τόν άντρα της...τι να πω;
Χτύπημα πόρτας στα 14λεπτα περίπου..με φακό ακόμα από ότι θυμάμαι.. καί ζητάω δεύτερο δωμάτιο,η Λία δεν σηκώθηκε κάν από το κρεβάτι... φωνάζω τσατσά πληρώνω και πέφτω πάνω της σε πισωκωλιτο αλλά ξαπλωμένη... εκεί γίνεται μούσκεμα καί με χέρι της ετριβα την κλειτορίδα.. κάνει πάλι κάτι σαν να χύνει, εγώ έχω δει τόν καναπέ και θέλω να την βάλω πάνω μου και να έχω τους βιζους κωλιμενους στα μούτρα μου..την τραβάω να σημειωθεί και αυτή να μου δείχνει με νοήματα να περιμένω γιατί ζαλιζοταν..
Έγινε η φάση στον καναπέ και μετά την ξανά έβαλα στο κρεβάτι σηκώνοντας την με τα χέρια αγκαλιά..στην άκρη τού κρεβατιού με το φακό από το κινητό να φέγγει τό μουνακι της πού γυαλίζε από τα υγρά.
Έβγαλα καποτα και έχυσα πάνω στα βυζιά της..
Έκτοτε πήγα και Σάββατο πρωί και Κυριακή πρωί μιας και έφευγα για επαρχία..
Πέρασα τό ίδιο καλά και τής τρεις φορές..

Τώρα κάποιοι θα λέτε.. σιγά πού χύνουν η γκόμενες ποτάμια με την πάρτι σού..
Είναι κάτι που πάντα επιδιώκω και συμβαίνει πολύ σπάνια.
Την ρώτησα για τού λόγου το αληθές και είπε...αλήθεια χαλάρωσα και το ευχαριστήθηκα..

Πάντως αν σε θέλει..... άλλου ήθελα να παω στοχευμένα από ενημέρωση συναγωνιστών.,. αλλού βρέθηκα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λία
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ntonpinelo
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
3.223
Πόντοι:
731
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Yatoputso, Accountant και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2023
Η Λία, ποια από τις 3 ήταν η νεότερη? Πήγα το Σάββατο πρωί και τις είδα... μια 55αρα καστανή μια μελαχρινή και μια μικρούλα μελαχρινή? Εσύ πηγές με τη μικρή?
10 Ιουλίου, 2023
Καλά τώρα μετά από τέτοια κριτική περιμένεις να την πάρουμε με το μαλακό;;
Πάω σήμερα κι όλας χαχα
review reaction 1 review reaction 3 Ntonpinelo, Pa Luki Luk
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2