Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 38 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βραδυνή βόλτα στο Μεταξουργείο και λέω ας κάνω μια κατάθεση στο κορίτσι με την ζουμερή κωλάρα. Διευκρίνησα πριν περάσω για τον χρόνο καθότι τελευταία το έχουν ξεφτιλίσει το ζήτημα σε πολλά μαγαζιά και αφού μου είπαν ότι θα έχω άνεση χρόνου πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο. Καλού κακού έβαλα και χρονόμετρο έτσι από περιέργεια και περίμενα το κορίτσι το οποίο δεν άργησε να έρθει. Έχει αρκετά παραπανίσια κιλά όχι όμως αντιαισθητικα για τα γούστα μου πάντα. Μου χαϊδεψε λίγο την πούτσα μέχρι να σηκωθεί για να μου περάσει προφυλακτικό και μου λέει τώρα θα σου κάνω μια ωραία πίπα. Άψογα της απαντάω, εάν είναι όντως καλή θα γίνω πελάτης. Ξεκινάει ενώ είναι καθισμένη σχεδόν παράλληλα με μένα. Μπορούσα να χουφτώσω κωλάρα αλλά δεν έβλεπα καθόλου το πρόσωπό της οπότε της λέω να γυρίσει με μέτωπο σε μένα για να την βλέπω. Το έκανε και συνέχισε το ρουφηγμα το οποίο για τα γούστα μου ήταν μέτριο και με ελάχιστη διάρκεια. Σταμάτησε 2 φορές αλλά εγώ της ζήτησα να συνεχίσει λέγοντας της ότι εάν με φτιάξει με καλή τσιμπουκάδα σε ένα δίλεπτο θα τελειώσω. Συνέχισε αυτήν την μονότονη πίπα χωρίς καμία εναλλαγή η κάτι τέλος πάντων για να σε φτιάξει. Πίπα αρχάρια θα έλεγα αν και δεν χρησιμοποίησε χέρι ούτε δόντι. Την σταμάτησα και της είπα να με καβαλήσει. Το έκανε ενώ εγώ χουφτωνα τις βυζάρες της και την κωλάρα της. Την γύρισα για πισωκολητό που πρέπει να είναι το δυνατό της σημείο λόγω αφρατοκωλάρας. Άρχισα να την γαμάω δυνατά ενώ αυτή δήθεν βογγούσε και έλεγε "έτσι μπράβο, σκίσε το μουνακι μου " οπότε σχετικά γρήγορα και αφού έφαγε κάνα δυο ξυλιές στα κωλομαγουλα την έχυσα μέσα στην μουνάρα της. Έμεινε αρκετά για να στρσγγίξω και αφού τραβήχτηκα πρώτος σηκώθηκε κι αυτή. Ναι μεν έχυσα απροβλημάτιστα αλλά δεν θα ξαναπάω γιατί δεν με ικανοποίησε το τσιμπούκι της που για μένα είναι το νούμερο ένα κριτήριο για επανάληψη. Πουτανα που δεν είναι τσιμπουκλού είναι χαμένα λεφτά για μένα. Εκτός και είναι σούπερ κορμαρα και γαμιεται καλά χωρίς βιασύνες. Τότε ναι να ξαναπάω αραιά και που, αλλιώς όχι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, company of heroes tho, Pa Luki Luk και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού