Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 58 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Βίκα λοιπόν..η πολυδιαφημισμένη... ξανθιά στρογγυλοπρόσωπη..μεγάλα χείλη..μπλε μάτια..αλλά όχι πολύ όμορφη.. κορμί αδύνατο...όχι όμως skinny...ήρθε λοιπόν...μετά από συνεχόμενα δωμάτια...γνωριστηκαμε...και κατευθείαν στο ψητό... πίπα χωρίς δόντι...αλλά γρήγορη λες και ήταν κομπρεσέρ..κάτι που δείχνει ότι θέλει ξεπέτα..αλλά ως έμπειρος δε μασάω.....της λέω πιο σιγά....αλλά τίποτα......τη γύρισα λίγο ανάσκελα με δικιά μου πρωτοβουλία..όπου της έκανα ένα σπατουλαρισμα..στο μουνακι της.......μου λέει σεξ???..ε αυτά δε τα ρωτάνε....τι σεξ..γιατί ρωτάς?....θα έρθει η ώρα του..αλλά ήδη είχα ξενερώσει...της λέω κάνε μου πάλι πίπα αλλά αργά σε παρακαλώ ...δεν είμαι χυσομηχανη να χύνω όποτε ναναι....ξεκίνησε εντέλει μια πιο αργή πίπα..πολύ καλύτερη από πριν..και μου αφαίρεσε και το προφυλακτικό...εκεί λιγο μαλακία..λίγο πίπα..εντελει έχυσα στη παλάμη της.....σηκώθηκε πλύθηκε έφυγε...μια μέτρια συνάντηση που σε καμία περιπτωση δεν αξίζει τα 40 ευρώ..και στο απλό πρόγραμμα....στα συν..ότι αφαίρεσε καπότα γιατί κατάλαβε ..ότι δεν εχυνα έτσι όπως με πιπωνε....Αν θα τη ξανασυναντουσα....σε καμία περίπτωση...φαίνεται ότι δουλεύει καθαρά να σε κάνει να χύσεις γρήγορα και να αλλάξει δωμάτιο......για κάποιον που απλά θέλει να χύσει...είναι φορτωμένος βδομάδες..και δε τον νοιάζουν οι επαγγελματικές υπηρεσίες..ας πάει.......το επίπεδο είναι για 20 ευρώ το πολύ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βίκα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EH2018, Milfomaniac, ThE και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2023
Εντάξει δε σου αρέσουν κατά πως φαίνεται τα πιπίνια αλλά όχι κι έτσι. Στο απλό πίπα χωρίς, γλύψιμο, δε δέχτηκες σεξ, και τελείωμα με ακάποτο και τη μηδενιζεις? Λααάθος!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1