Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 303 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πέρασα απ' το Λιοσίων 73Α τα μεσάνυχτα όπου δούλευαν Κέλλυ Σολ και μια άλλη νταρντανα ρωσσομππλιετ..

Εμφανίστηκαν τα κορίτσια
Και διάλεξα την Κέλλυ αυτή τη φορά διότι παρουσιάστηκε με αρκετά ανεβασμένη διάθεση και ήθελα να περάσω καλά.

Οριακά κοντοπουτανο με γλυκό πρόσωπο λίγο γιυρουνισιο, μελαχρινή με αρκετά πιασίματα και λίγα παχακια από δω κι από κει γύρω στα 25.

Ήρθε στο δωμάτιο με πλησίασε κοντά , άρχισα εγώ με φιλιά γύρω απ' τον λαιμό και τα αυτιά και τα γλωσσοφιλα δεν άργησαν να πέσουν..

Μου κατέβασε το μποξερακι και όσο ειμασταν όρθιοι και γλυφομααταν αυτή έτριβε το μουνι της πάνω στον υπερκαυλωμενο μου πουτσο

Με πετάει στο κρεβάτι με καβαλάει και συνεχίζουμε τα γλωσσοφιλα. Φάνηκε να υπάρχει καλή χημεία.

Γουσταρε τα δυνατά κωλοχαστουκα και το μεσαίο μου δάχτυλο όπου της έτριβε την κωλοτρυπίδες με εκείνη να κοκκαλονει και να δείχνει πόσο της αρέσει σε ισπανικά επιφωνήματα...

Μεταφέρθηκε στο πλάι του κρεβατιού όσο εγώ την δαχτυλονα και τον άρπαξε στο στόμα ολόγυμνο με πολλά παιχνίδια με την γλώσσα και περιποίηση από όλο το μήκος και τα αρχιδια

Αργότερα ξεκινήσαμε με την Κέλλυ να έρχεται από πάνω μου, να κάθεται με τρόπο ώστε να αρπάξει όλο το καβλι μου μέσα της , απλώθηκε πάνω μου και συνεχίσαμε τα γλωσσοφιλα παράλληλα με το σεξ που είχε συνεχώς εναλλαγές στον Ρυθμό

Κολλημένα τα χείλη και οι γλώσσες μας συνεχώς ενώ είχα τα χέρια μου στα κωλομαγουλα της μου κατευθύνει το δάχτυλο μου πάλι στην κωλοτρυπα της για δαχτυλονα με την ίδια να μουγκρίζει απ' την γκαβλα και να μου μιλάει στην γλώσσα της.

Γυρίσαμε σε ιεραποστολικό και αφού συνεχίσαμε στο ίδιο τέμπο με ρώτησε πώς θέλω.. την γύρισα στα τέσσερα για σφυροκόπημα με τα παχακια της να είναι ιδανικά για να τα γραπωσεις και να την σκίσεις με έντονα χαστούκια που της αρέσουν.

Μετά από λίγο έχυσα μέσα της και εκεί τελείωσε το έργο.

Πρέπει να έκατσα σίγουρα 20 λεπτά μέσα χωρίς καμία ενόχληση από την υπηρεσία.

Δωμάτιο πολύ καθαρό και όμορφο που παρέπεμπτε σε Airbnb.

Πολύ καλή περίπτωση η Κέλλυ, super διάθεση χωρίς καμία αντίρρηση πουθενά.

8.5/10 γιατί μου αρέσουν οι καλλιγραμες αλλά φαίνεται πως την χάρη την έχουν οι τσουπωτες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2023
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Anal popcorn
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
5.920
Πόντοι:
1.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, ThE, giorgiodelafuentes2 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2023
Να θυμάσαι ότι σηκώνει και άλλες αγριαδες!
Δεν έχει όρια. Τα είχα γράψει, και όποιος τα θυμάται!
09 Ιουλίου, 2023
Ωραίο σχολιο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2