Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 30 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ψιλοβολταρα 8μιση 9 παρά από εκεί και είπα να τσεκαρω τι παίζει.Λιγα πράγματα, μπαίνω στον οίκο.Ριχνει το πρόγραμμα η τσα και σκάει το "Έλενα",ξανθιά μέτριο ύψος 2μισαρι βυζί,ωραία ρώγα ωραίος κωλος.Πιο παγιδαρα πεθαίνεις,λέω άντε να μπω να ρίξω ένα.Το δωμάτιο σχετικά κλασικό Μεταξιού,όχι τόσο καθαρό ούτε τόσο βρώμικο.Σκαει το κορασιο και εκεί άρχισαν τα τσου.Γυρναμε 69? Τσου.Ξεκιναει μου παίρνει μια πίπα λες και τσακώθηκε με το καβλι μου,της λέω χαλάρωσε δικιά μου τσκ αυτή πωω λέω μαλακά που μπλέξαμε.Προφανως και δεν μου σηκωνόταν με τίποτα,ξεκινάει και μου τραβάει μια μαλακια για να σηκωθεί και με κοιτάει στη ψυχή με ένα στραβό μάτι.Καθεται ιεραποστολικό και περιμένε να μπω με χαριμπο,γελάω.Ξεκιναω να της γλύφω τα ρωγιδια,τσου και τα έκρυβε ΕΕ αγαμησουρεφιλε.Απο πείσμα και μόνο κατάφερα και μου σηκώθηκε την γάμησα και έχυσα.Πορτα δεν χτύπησε ποτέ,ίσως και το πιο φόλα γαμησι που έχω ρίξει στη ζωή μου,σημάδια που μου δίνονται να μην ξαναπατήσω Μετάξι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελενα
Προκαταρκτικά
Όχι
Υπηρεσίες
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
ΒourdeloOla
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
81
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Accountant, eridon1877 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2023
ατυχια τυπε μου, καθυστερησα να γραψω κριτικη ενω μπηκα πριν απο εσενα την ιδια μερα, ισως να ειχες γλιτωσει αν ειχες διαβασει οτι αν μπεις θα τα κανεις ολα μονος σου στο δωματιο μαζι της. Αν το πρωι βαριοταν, το βραδυ σιγουρα θα ξεπεταγε κοσμο, αφου οπως φαινεται δουλευει και για πανω απο 9 ωρες.
Να τσεκαρεις και την ημερησια ενημερωση αλλη φορα (ειτε για φυλης ειτε για μεταξι) γιατι γραφονται πραγματα, το μεσημερι ειχα αναφερει
"Απο προσωπο δε λεει πολλα, αλλα το κορμι της ειναι τουμπανο, ηλικιακα γυρω στα 25 την κανω, στητο 2αρι βυζι και πολυ ομορφος κωλος, παντελως αδιαφορη και ανευρη μεσα στο δωματιο αλλα στηθηκε επαγγελματικα στο doggy και επειδη μαλλον δεν την εχει πηδηξει κανεις εκει στο μπουντρουμι που δουλευει το μουνακι της ηταν στενο, ωραιος πατος για μία φορα, απλα θα τα κανεις ολα μονος σου."
Κριμα. Καλη τυχη την επομενη φορα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1