Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινή επίσκεψη στη Λιλιαν. Η κοπέλα δεν είναι και κάτι το ιδιαίτερο από εμφάνιση αν και για την ηλικία της καλά κρατιέται(δεν είναι και μικρή). Με το που μπήκε στο δωμάτιο γδύθηκε και αρχίσαμε φουλ στοματοφιλα τη ξαπλώνω κάτω και την αρχιζω ένα γλυφωμουνι μέχρι που τελείωσε. Μου είχε κλείσει το κεφάλι μου με τα πόδια της. Λίγο από πάνω της και μετά πισοκολητο και ήρθε το τέλος. Για 10€ μια χαρά είναι!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λίλιαν
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Απρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
444
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2023
ΤΟ σημαντικοτερο ειναι φιλε συναγωνιστή οτι η κοπελα κανει εξετασεις καθε μηνα κ ειναι καθαροτατη οπως και τα κρεβατια που εχουν υποσεντονα και δεν ειναι μεσα στη μπιχλα οπως των αλλων ρωσιδων με ενα κιλο αποσμητικα χωρου.
Λαβε υποψην οτι στο κολωνου 53 και στο μεγαλου αλεξανδρου 15 κλεισαν απο το δημο κ την αστυνομιαμε περγαμηνες κ βουλοκερια λογω καμερων αλλα και θεματων υγειηνης λογο του ελευθερου στοματικου που ηταν το νουμερο ενα στο προγραμματους .
Επιστήθιος Φιλος μου κ γκομενος που ηταν σε μια απο αυτες της κατεξοχην πρωινης βαρδυας μου ειπε εκλεισε κ για θεματα υγεινης σχετικα με κονδυλωματα ( δε ξερω αν αληθευει αλλα για να κλειση ετσι .....καπνος χωρις φωτια δεεε,) οχι πως θα σταματησουν καπου εκει γυρω παλι θα πανε .....
Γιαυτο προσεχουμε την υγεια μας πανω απολα για να εχουμε.....
1)Στοματικό σεξ: Αυτά τα Σεξουαλικά Μεταδιδόμενα Νοσήματα μπορεί να κολλήσετε
2)Στοματικό σεξ και… έρπης γεννητικών οργάνων κλπ κλπ
04 Αυγούστου, 2023
Εσενα σε εβαλε ακαποτα χωρις δωρακι με ενα δεκαρικο τη γαμας ακαποτα μου το ελεγαν αλλα δε το πιστευα ,,,,, και ομως ισχύει κανονικα , η κορασιδα εχει δουλεψει Τουρκία ρουμανια ιταλια 6 μηνες και ισπανια τελευταια στην ελλαδα , η καλυτερη της ειναι οταν της πας ενα λιτρο αλβανικο τσιπουρο , εκει τα δινει ολλλααα. ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ οσο αφορα το κολαρακι εκει το δινει στον αραβα πιτσιρικα φιλο της οπου την ανοιγη κανονικα το δινει κ σε πελατες αλλα δε θα το ευχαριστηθεις στα λεω απο πειρα μαζζι της ,την ειχα στα στανταρακια αλλα ειδα καποια θεματα υγειας οπου με κλονισαν κ εκανα πισω .ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΡΟΣΕΧΕ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ
Παλαιοτερα πριν 3 χρονια υπηρχε μια αλλη κοπελα η ΣΥΛΒΙΑ με ιδιο προγραμμα αλλα μεσα στο δωματιο τα εκανε ολα κ ακαποτα με το σχετικο δωρακι , πααντρευτηκε εναν αλβανο σταματησε το σπορ κ ο αλβανος εμαθε οτι ειναι φορεας ...... ΓΙΑΥΤΟ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΣΥΝΑΓΩΝΗΣΤΗ.....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2